Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 35 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 17 Mai 2009, 22:22 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ja kui installida SP1, siis soovi korral võiks järgida juhendeid viewtopic.php?p=3265#3265 . Kui esineb probleeme või kui on soov edasisi probleeme vältida, siis võiks neid juhiseid järgida.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 17 Mai 2009, 22:23 
Eemal
Aktiivne huviline

tudiludi kirjutas:
See "mitteoriginaal aga registreeritud" tähendab siis seda, et tuttav võttis oma plaadiga ja installis sellega Vista peale jah ja sina sisestasid oma litsentsi, et aktiveerida vista ära jah? Sellisel juhul ei ole vahet, kui just plaadi peal olevat Vistat pole kuidagi "kärbitud".

Aga kuidas selle Readiness toolsiga läks asi?

Killdiskist ei tea ma midagi, aga eeldan, et sellega formaaditakse kettaid. Siis on see tavaline formaat .... Mina kasutaks igal juhul Windowsi formaatimistööriista.

praegu laeb readiness toolsi ja service packi.windows on jah nii saadud nagu ylal öeldud

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Mai 2009, 17:55 
Eemal
Aktiivne huviline

tudiludi kirjutas:
Ja kui installida SP1, siis soovi korral võiks järgida juhendeid http://vista.getforum.org/forum/viewtopi ... =3265#3265 . Kui esineb probleeme või kui on soov edasisi probleeme vältida, siis võiks neid juhiseid järgida.

järgisin seda juhendit aga ikka viskab selle sama errori ette.Targem vist recovery disk ära oodata, kui on sellest ka kasu, oskab keegi öelda.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Mai 2009, 19:43 
Eemal
Aktiivne huviline

Uus küsimus targematele.Kas see võiks mu probleemidele lahenduse leida http://neosmart.net/blog/2008/windows-v ... -download/

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Mai 2009, 19:52 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Kui sa paned tähele, siis selle recovery maht on 120 MB ja Vista maht on umbes 2,4 GB. Seega sa ei saa sellega mitte mingit installi teha, vaid see fail sisaldab endas ainult Vista recovery centerit. Kasutatakse sellel puhul, kui Vista tööle ei hakka. Saab teha Startup repair, System restore jne. Installi teha ei saa ... :(

Ja ma ei kuhuta ette, mis recoveryt sa tellisid. :S

Natuke uurin seda sinu jama, sest SP1 peab peale minema sul. Vahet pole, kas see kaamera hakkab tööle või mitte.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Mai 2009, 20:07 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ja tegelikult sellel lehel olev fail ei ole mitte Vista recovery disk, vaid repair disk. Natuke vahet:

Repair disk - omab ainult Vista taastefunktsioone - ei midagi muud.

Recovery disk - seda netist ei saa, vaid see koostatakse ainult Vista enda sisseehitatud programmiga ja seda saab kasutada ainult konkreetse arvuti ja konkreetse litsentsiga Vistaga. Kahjuks ei oska ma öelda, mis tingimustel ja milliste Vista versioonidega seda teha saab.
Kui mul Home basic oli, siis ma omal tegin. Welcome centerist (alustuskeskus) on valik, et taastusmeedia tegemine ja siis koostas arvuti faili kausta C:/recovery ja faili nimeks Recovery.iso. Selle kirjutasin imagena plaadile ja sain installida Vistat sellesse (ja ainult selle ID-ga arvutisse) seda installida nii palju, kui tahan. :) Aga pean mainima, et recovery läks tööle kõvaketta teise partitsiooni pealt - seega oli see vist ML-ga kaasa pandud vidin. Pole viitsimist netist otsida infi selle kohta kah. :(

Retail disk (karbiversioon) - sellega saab Vistat installida, kuid litsentsi topelt kasutada ei saa. Seega kui sa ostad selle versiooni ja installid arvutisse ning seejärel ostad uue arvuti, siis vana arvuti pealt tuleb Vista maha lasta. Seejärel saad uue peal kasutada. Nii on Vista litsentsitingimustes kirjas, kui ma õigesti inglise keelest aru sain.

OEM disk - Sellega saab ka Vistat installida, kuid kasutada saab ainult ühes arvutis. Kui suuremaid seadmete vahetamine tuleb ette, siis võib litsents katkeda ja siis tuleb Vista uus litsents osta.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19 Mai 2009, 19:09 
Eemal
Aktiivne huviline

nyyd siis uus jama peale vanade.nimelt neti lehed avab siis graafika nagu paigast ära, tekst palju suurem, kui olema peaks.Draiverid nagu ok.Ja muidu windovsis normaalne.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19 Mai 2009, 19:25 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Mul oli ka kunagi selline jama. Ma ei osanud ja eriti ei viitsinud uurida asja sisu ja tegin system restore. :)

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19 Mai 2009, 19:29 
Eemal
Aktiivne huviline

tudiludi kirjutas:
Mul oli ka kunagi selline jama. Ma ei osanud ja eriti ei viitsinud uurida asja sisu ja tegin system restore. :)

kuidas see käib :oops:

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19 Mai 2009, 19:36 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Kirjutad lihtsalt startmenüü otsingusse system restore ja vajutad enter.
Seejärel ilmub menüü, kust klikka laiendatud menüü peale, et saaksid valida, millisesse aega soovida kasutada. Loomulikult vali see kuupäev, millal sul kõik veel korras oli sellesmõttes ... :)

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19 Mai 2009, 19:53 
Eemal
Aktiivne huviline

tudiludi kirjutas:
Kirjutad lihtsalt startmenüü otsingusse system restore ja vajutad enter.
Seejärel ilmub menüü, kust klikka laiendatud menüü peale, et saaksid valida, millisesse aega soovida kasutada. Loomulikult vali see kuupäev, millal sul kõik veel korras oli sellesmõttes ... :)

mul pole system restoret, on sytem conf. lihtsalt system ja system info

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19 Mai 2009, 20:29 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

No siis tipi rstrui.exe ja vajuta enter. Kui siis ka ei leia, siis mine C:/Windows/System32/ ja otsi sealt see fail üles.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19 Mai 2009, 20:59 
Eemal
Aktiivne huviline

tudiludi kirjutas:
No siis tipi rstrui.exe ja vajuta enter. Kui siis ka ei leia, siis mine C:/Windows/System32/ ja otsi sealt see fail üles.

leidsin selle faili yles.aga kui vajutan enterit siis viskab sekundiks musta kasti ette ja kohe eest ära.midagi ei lase teha.trykkisin veel ka task manageri file-runi, aga siis ytles et pole võimalik avada seda faili, kontrolli kas kirjutasid faili nime õieti. :?:

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19 Mai 2009, 21:08 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Assoo ...

No ma ei oska siis rohkem midagi öelda. Ju siis on mingi viirus asja pekki keeranud ... või siis küsi sõbralt, et kas temal selle plaadi pealt installitud Vista hakkas korralikult tööle. Kaldun arvama, et see on kas Vista mingi vana build või siis tõmmatud värk, mis võibolla ei töötagi või on eos mingi viirus kaasa pandud. :?

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 19 Mai 2009, 21:10 
Eemal
Aktiivne huviline

tudiludi kirjutas:
Assoo ...

No ma ei oska siis rohkem midagi öelda. Ju siis on mingi viirus asja pekki keeranud ... või siis küsi sõbralt, et kas temal selle plaadi pealt installitud Vista hakkas korralikult tööle. Kaldun arvama, et see on kas Vista mingi vana build või siis tõmmatud värk, mis võibolla ei töötagi või on eos mingi viirus kaasa pandud. :?

aga siis ma lihtsalt ootan selle recovery disci ära.Niikaua ajab asja ära.Aga suur tänu aitamast.

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 35 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 0 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: