Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Panda Cloudantivirus...
PostitusPostitatud: 15 Nov 2009, 01:01 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

kas keegi on seda proovinud ka? ja on ta tõhus?

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Panda Cloudantivirus...
PostitusPostitatud: 30 Dets 2009, 04:50 
Eemal
Superkasutaja

minul on...ja minuarust töötab ideaalselt..

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Panda Cloudantivirus...
PostitusPostitatud: 30 Dets 2009, 10:48 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Tekkis mõte, et foorumil võiks sellise teema teha, kus paneme proovile ehtsate viirustega erinevad viirusetõrjed. Ja vaatame, millised tõrjed leiavad üles, et tegemist on halva asjaga või mitte. Aga see eeldab, et kasutatav proge/fail oleks ka tegelikult viirus. Annaksin ka heameelega ise proovida, kuid hetkel ei ole ühtegi kindlat teadaolevat viirusefaili mul. Kunagi oli ja sai vägagi hädas oldud, kuid sai ka suurest vihast minema visatud.

Mina saaks proovida Avastiga, Nortoniga ja Eset smart securityga. Kuid muidugi saab installida neid juurde. :) See muidugi eeldab, et viiruseid ei kasutata füüsilistel süsteemidel ning iga suvaline ei saaks neid alla laadida ja hiljem pahandada, et siin jagati viiruseid. Parooliga vms peavad olema kaitstud. Osad viirused panevad arvutile ka koormustesti peale, mis võib vigastada ka füüsilisi seadmeid, kuid põnevuse pärast olen nõus sellega riskima. Ja igaks juhuks keeran kinni virtual pc-l failide ühiskasutuse reaalse arvutiga. Mine tea, kui kavalaid viiruseid välja juba mõeldud ei ole.

Häda on ainult avastiga, sest see kustutab mul virtuaalses süsteemis ära ohtlikud failid ja praktika on näidanud, et enam see siis tööle ei hakka. Pean uurima, kuidas saaks seada nii, et avast ei skänniks minu teise partitsiooni faile.

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: