Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kas ühte viirusetõrjet...
PostitusPostitatud: 30 Dets 2009, 02:44 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

...on võimalik kahel partitsioonil C ja D käima panna või on vaja mõlemale eraldi installida? Ja kui ei ole võimalik, kas siis võivad C ja D kettal (part..) erinevaid viirusetõrjeid kasutada?

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Kas ühte viirusetõrjet...
PostitusPostitatud: 30 Dets 2009, 10:25 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ikka on võimalik. Olenevalt programmis küsib see, kuhu sa soovid programmi installida. Tavaliselt pead eelnevalt valima custom install, kuid oleneb progest.

Küsimus siis minu poolt, et kas C-l ja D-l asuvad mõlemal OS? Kui soovi kasutada programmifailideks ühte kausta, siis pead sellegipoolest viirusetõrje installima mõlemasse süsteemi ja programmifaiide kohaks valid sama kausta. See on seepärast, et erinevalt mingist tavalisest mängust, salvestab tõrja osa faile ka sinu süsteemi ning sellega kaasneb startup, services, ikoonid, teatised jne.

Loomulikult ei saa sa kasutada ühest süsteemis kahte või enamat viirusetõrjet aktiivsena (üks lülita välja, kui on).

Huvitab ainult, et milleks seda vaja on? Viirusetõrje on mahult väike ja võib tulla probleeme samade failide kasutamisega kahe erineva süsteemi vahel. Kui soov ruumi kokku hoida, siis installi mängud ühele partitsioonile ja hoiad 50% ruumi kokku selle pealt.

Ma kasutasin ka kunagi kahel süsteemil ühte ja sama kausta. Oli XP ja Vista. Osa programme töötas tõrgeteta, kuid paari programmiga oli närviajavaid probleeme, kus läksid seaded paigast ära. Arvatavasti seepärast, et need süsteemid on väga erinevad.

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Kas ühte viirusetõrjet...
PostitusPostitatud: 30 Dets 2009, 14:21 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

Sain sult vist piisava vastuse, mul ongi OP- d mõlemal, ennne panin D-le seveni, aga kuna intel, va mölakas ei anna draive, panin D-le ka xp. Ruumi jätkub, aga ihnsus jätab mul soovida - tahan minimaalsete kadudega max kasu saada :). Paniningi enne eraldi tõrjed. Head vana aasta lõppu!

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: