Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 39 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02 Mär 2009, 01:24 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

tudiludi kirjutas:
1. Sule kõik Office programmid.
2. Startmenüü otsingusse tipi regedit registry editori avamiseks.
3. Otsi üles võti: HKEY_LOCAL_MACHINE \Software\Microsoft\Office\12.0\Registration ja kustuta ära terve see registrationi osa, kui see sul seal on. PS! Vastus pole päris korrektne. :D

See vastus oli üli lahe :D Sulge kõik office programmid :P Ma ei sa officit peale installida :D
Avasin registry ja olen juba selle kausta ära kustutanud :( et Seal viga olla ei saa.... aga tänx mõtte tera eest...

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02 Mär 2009, 01:39 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Siis on hea, kui vahel ka midagi naerda saab. Tuju läheb kohe paremaks ja mõttet selgemaks. Pidasin silmas, et Office setup tuleb ka kinni panna. :D

Ka minu mõte läks natuke selgemaks ja sellisel juhul ei jää muud üle, kui installida või reinstallida Windows Installer.

Windows Installeri 3.1 saad ---> http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=et ---> ja tee arvutile restart ja proovi uuesti.

Kui ei lähe, siis installi Windows Installer 4.5 toolkit ---> http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=et

Natuke jäi arusaamatuks, et kas see error tuleb siis kohe ette, kui installeri käima paned?

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02 Mär 2009, 01:50 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

tudiludi kirjutas:
Siis on hea, kui vahel ka midagi naerda saab. Tuju läheb kohe paremaks ja mõttet selgemaks. Pidasin silmas, et Office setup tuleb ka kinni panna. :D

Ka minu mõte läks natuke selgemaks ja sellisel juhul ei jää muud üle, kui installida või reinstallida Windows Installer.

Windows Installeri 3.1 saad ---> http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=et ---> ja tee arvutile restart ja proovi uuesti.

Kui ei lähe, siis installi Windows Installer 4.5 toolkit ---> http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=et

Natuke jäi arusaamatuks, et kas see error tuleb siis kohe ette, kui installeri käima paned?

Error tuleb tibake enne installi lõppemist..... aga ma proovin seda mida välja pakkusid...

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02 Mär 2009, 14:52 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

Nii sai siis need katsed tehtud esimese installeri installi puhul tuli selline tekst

Pilt
ja siis vajutades ok tuli
Pilt
Selline teade....

Teine installer installis ära kuid kasu ei toonud..... Sama error tuleb siiski enne lõppu ette...

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02 Mär 2009, 18:23 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Küsiks siis, et kas su Office on ikka originaal??? Ja paluks vastata ausalt siis, sest muidu kulutame siin ajusid ilma asjata. :)

Ja uuri natuke seda plaati lähemalt - võibolla on seal mingi programm, mis uurib ja kontrollib arvutit.
Mul oli ka Office 2007, kuid ma ei kujuta enam ettegi, kuhu ta mul siin jäänud on. Vist hoidsin arvutis ja järgmise partitsiooni formaatimisel unustasin ära, et miski jäi maha ... :(

PS! Kui teaks, kust saada Office 2007 eestikeele paketti või tuge, siis oleks krdi hea ... :)

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02 Mär 2009, 19:30 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

tudiludi kirjutas:
Küsiks siis, et kas su Office on ikka originaal??? Ja paluks vastata ausalt siis, sest muidu kulutame siin ajusid ilma asjata. :)

Ja uuri natuke seda plaati lähemalt - võibolla on seal mingi programm, mis uurib ja kontrollib arvutit.
Mul oli ka Office 2007, kuid ma ei kujuta enam ettegi, kuhu ta mul siin jäänud on. Vist hoidsin arvutis ja järgmise partitsiooni formaatimisel unustasin ära, et miski jäi maha ... :(

PS! Kui teaks, kust saada Office 2007 eestikeele paketti või tuge, siis oleks krdi hea ... :)

Mul on see iso formaadina nagu eelnevalt mainitud... Kuskilt kellegi käest kunagi saadud... Vahepeal mainiksin ära, et sai tõmmatud selline asi http://www.mydigitallife.info/2009/01/0 ... installer/ mis siis kustutas registrit üle sest mul võis midagi jääda kahe silma vahele ja oi näe mis ime Suite (täis versiooni) ei läinud tööle kuid sain istallitud üksik rakendusena ainult worldi :D see on suur võit nüüd üritan kuidagi upgradet teha... Üritasin exelit ja teisi ka aga nad ikka keeldusid :D et nüüd on "nokk lahti ja saba kinni"
Eestikeele paketti kohta ütleks nii palju et olen seda kunagi näinud Saarlase serveris :P Kuid pole viitsinud tõmmata....
World kui üksikult on ka vähemalt miski aga kui kellegil veel ideid siis andke ikka teada kui ma ennem lahendust ei leia...

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02 Mär 2009, 19:55 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ma saan aru, et sulle on väga vajalik see Office installida.
Sellisel juhul kuna sa said Wordi installida, siis see tähendab seda, et see pani sulle suure portsu faile arvutisse ja võtmeid registrisse juurde. Soovitan teha sul süsteemitaaste sinna aega, kui tegid oma arvuti sellest Office jamast puhtaks, kuid mil sa seda Wordi ei installinud veel.

Nüüd tee uus süsteemitaastepunkt, et pärast pe***e keeratud asi korda seada. :D

* Pane sõna Office arvuti otsingusse, kaasates indekseerimata, peidetud ja süsteemifailid. Seejärel kui leiab mingid failid, siis vaata, mis kaustas see asub ja kustuta ära kogu kaust.
Seejärel mine registrisse. Kõigepealt tee registrist varundus. Vali kaustapuul Computer paremhiireklõps ja valid Export. Pani nimi ja salvesta mingile Irdseadmele.
* Registrisse pane nüüd ka otsinguks sõna Office ja kustuta ka seal mõistuse järgi neid asju.

NB! Ära esimene kord liiga palju asju kustuta, vaid kindlasti väga tõenäoliseid asju, mis võivad kuuluda Microsoft Officele.
Ja kui sa ütled, et error tuleb pärast installimist, siis see tähendab, et Office salvestab kõik failid, kuid miski ebaõnnestub. Arvan, et registreerimine.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02 Mär 2009, 22:52 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

Ma eelmise postituse all tahtsin õelda et ma saan installida programme kui paketi installina kui saan valida paketi kus ainult üks programm ja siis valisin selle worldi ja see istallis ära aga varem ta seda ei teinud :P ja selle peale kommisin et seegi hea :D et world on et edu samme kui palju :D

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02 Mär 2009, 23:06 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

Räägin ühe nalja ka :D et lasin office selle programmiga registrit puhtaks installisin selle worldi peale tegin restardi ja käisin linnas nüüd vaatan windowsi font on muutunud :D ekspert ei ole aga Ariel vist ;) Ei teagi mis originaalis olema peaks??

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 02 Mär 2009, 23:27 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Tead, ma tahan teada, mida event viewer sulle räägib selle installika kohta. Pane ta installima ja kui tuleb error, siis tipi startmenüü otsingusse Event viewer ja sealt vaata Windows log ja sealt System.
Otsi üles punasega error ja vaata, mis seondub Officega.
Kui errorit ei ole, siis vaata warningut.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Mär 2009, 15:28 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

Käivitasin installi 14:19
Event Wieweris registreeriti antud teated
1. Error 14:20:02 VSS

Volume Shadow Copy Service error: Unexpected error querying for the IVssWriterCallback interface. hr = 0x80070005. This is often caused by incorrect security settings in either the writer or requestor process.

Operation:
Gathering Writer Data

Context:
Writer Class Id: {e8132975-6f93-4464-a53e-1050253ae220}
Writer Name: System Writer
Writer Instance ID: {940b4b34-7a39-49e2-9d12-40d99b7bd03f}

2. Error 14:20:03 CAPI2
Krüptograafiateenus nurjus süsteemikirjutaja objekti OnIdentity() kutsungi töötlemisel.

Details:
AddWin32ServiceFiles: Unable to back up image of service FontCache3.0.0.0 since QueryServiceConfig API failed

System Error:
Ressursilaadijal nurjus MUI-faili leidmine.

3. Error 14:20:03 CAPI2
Krüptograafiateenus nurjus süsteemikirjutaja objekti OnIdentity() kutsungi töötlemisel.

Details:
AddWin32ServiceFiles: Unable to back up image of service idsvc since QueryServiceConfig API failed

System Error:

4. Error 14:20:03 CAPI2

Details:
AddWin32ServiceFiles: Unable to back up image of service NetTcpPortSharing since QueryServiceConfig API failed

System Error:

5. Warning 14:21:47 MsiInstaller
Ühenduse loomine serveriga nurjus Tõrge: 0x80080005

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Mär 2009, 15:48 
Eemal
Juhendaja
Kasutaja avatar

Pane oma vista inglise keele peale ja vaata mis siis toimub.
Rägib midagi "viga MUI faili leidmisel" Äkki windows mõtleb eesti keele MUI faili plaadilt taga ajada.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Mär 2009, 16:30 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

Ma muutsin Ingliskeelseks tagasi registrist aga install ikkagi ei toimi...
Ma arvan et ta mõtleb MUI all mõtleb ta pigem cdl olevadid MUI pakikesi

Pilt

Seal on need en-us pakikesed... iga installi jaoks..

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Mär 2009, 19:20 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Tead, misasja ve. Küsi selle venna käest, kelle käest sa selle Office said, et kas tema installis selle edukalt.
Mina ei viitsi sellega enam tegeleda, et milles viga. Kõik võib olla.

Ja Event viewer andis üllatavalt palju infot selle kohta. Esimene error peaks tähendama seda, et süsteemitaastepuntki ei saanud luua või siis ei tööta see millegipärast üldse.
MUI peaks tähendama keelepaketti ja selle installimine katkes millegipärast. Kui ta sul algul küsib, et mis keelt soovid kasutada, siis vali inglise.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04 Mär 2009, 01:01 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

Kirjutan siia kuidas mul vahepeal läinud on. Leidsin windows vista fondi netist, milleks on originaalis Segoe UI installisin selle peale ja nüüd vaade normaalsem. Offici kohta avastasin nii palju, et talle vist jah ei meeldi see windowsi MUI värk aga kui tagasi vahetan ei meeldi talle see ikka.. Niisiis panin laadima Offic 2007 Mui paketi värgi, kus siis peaks olema eestikeelne tugi installil. Et eks siis näeb mis saama hakkab...

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04 Mär 2009, 01:06 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Kui sellel, mille saad, on tõesti eesti keele pakett kaasas, siis saada mulle PM-na selle aadress - olen huvitatud. :)

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04 Mär 2009, 23:58 
Eemal
Tegija

Mulle ka :D, palun:D

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 05 Mär 2009, 00:34 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

Shutd0wn kirjutas:
Mulle ka :D, palun:D

Aga ole lahke.. Muidu lasin vistalaiseriga oma mui üle :D nüüd siis tuli mulle huvitav update :D Windows ingliskeel :D peitsin selle igaks juhuks ära mine tea laeb alla järsku.. office worldi sain tööle lasin selle eestikeele lisa peale nüüd vähemasti saab kirjutada .... aga exelit ei saa peale aga eks ma nokin üks päev veel kui aega leiab...

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 05 Mär 2009, 00:52 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

See on haisvalt ebanormaalne ... :?

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 39 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist