Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tere mure mysqliga!
PostitusPostitatud: 02 Apr 2009, 23:39 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

Selline küsimus, et kas keegi oskab Mysqli???

Tegin pisikese jutuka http://chat.loyatic.ee aga kui on rohkem kui 4 kasutajat sees ja kõik pinksalt räägivad siis vahest jookseb terve server kokku.. Kasutan siis Ajax Chat 3.4 mootorit mis on oma heaolu järgi natuke kohendatud (tõlgitud jne).
Mured on siis sellised, et chat kasutab java ja siis vahest ei tule mul seal profiili info lahti, et vahest oleks nagu freez ja siis kui suurem jutu ajamine siis ka sama kala et kõik jookseb kinni... Aga ronin siis andmebaasi Mysqli ja vajutan seal hooldus nuppude peale optimeeri, paranda jne siis mingid kb lähevad nulli ja kõik jälle töötab... Ise arvasin et kas siis ehk chat ummistub sellest textist ja kuidas ma saaks nii teha, et ta automaatselt mingi aja taga ise puhastaks logi või niii ei tea pole eriti tark sellel alal.. Nii hobi korras... Õppisin hiljuti mysqlis kasutajate haldamist paroolide ja profiili info ja nimede muutmist et ei ole veel sealt kaugemale jõudnud..

Teen väikese screenhoti ka siia ehk. Siis parem aru saada millest jutt käib...
Pilt

Ette tänades
Hants

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Apr 2009, 08:45 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

Mysql on andmebaas ,mis hoiab teatud infot.Viga võib olla selles ,et su nett või server ei talu seda koormust ,mis mitme kasutaja rääkimisel tekib.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Apr 2009, 13:16 
Eemal
Pagunitega huviline
Kasutaja avatar

jast112 kirjutas:
Mysql on andmebaas ,mis hoiab teatud infot.Viga võib olla selles ,et su nett või server ei talu seda koormust ,mis mitme kasutaja rääkimisel tekib.

Selles suhtes, et mul on see rendi server. Aga kui ma sealt vajutan neid nuppe teed refresh siis kõik korras :S Ma täna üritan teha chati kergemaks.. Kõik pildid üritan üle salvestada väiksemasse mahtu... et vb see aitab.. aga php-d ka eriti vaadata ei oska ehk seal miskit mäda või siis browser... Ajax chat kodukal küll mingeid vigu ei ole registreeritud... Uuendusi ka ma ei leia kuskilt :D ei tea peab nati veel foorumeid läbi lugema... Ühes foorumis sattusin samale teemale et chat teeb freez... ja siis refreshiga hakkab uuesti tööle... aga seal ka lahendust ei leitud..

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: