Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: S.T.A.L.K.E.R. Call Of Pripyat
PostitusPostitatud: 16 Veebr 2011, 22:05 
Eemal
Tegija
Kasutaja avatar

Pilt
S.T.A.L.K.E.R. Call Of Pripyat
Stalkerite triloogia kolmas mäng ja hetkel ka viimane. Tundub et nad rohkem ei tee, aga minul kindlat infot selle kohta ka pole.

Algusest siis. Tegevus toimub ajaliselt peale esimest mängu. Mängija on USA eriagent kes on saadetud tsoonis kaduma läinud helikoptereid ja nende meeskondi otsima. Kaart on natuke väiksem kui eelmistes mängudes ja jaotub kolmeks suuremaks alaks: Zaton, Jupiter ja Pripyat. Igal kaardil on niiöelda baas kus asuvad olulised tegelased nagu arst, kaupmees, relvasepp ja giid. Lisaks erinevate fraktsioonide bunkrid nende bossidega.

Olulisemad muudatused:
- Relvasepale on vaja viia tööriistu et ta paremaid uuendusi teeks. Selleks on igal kaardil kaks tööriistakomplekti. Sellised relvasepad on Zatonis ja Jupiteril. Pripyati vend enam tööriistu ei vaja.
- Stashid / peidukad on algusest peale asju täis. See tähendab et enne ei ole vaja koordinaate teada saada et sinna asjad ilmuks vaid võid need ka niisama lambist üles leida ja sealt asjad saada.
- Fraktsioonide statistikat pole enam.
- Kupmehed ostavad terveid relvi, mitte suvalist rämpsu.

Missioonidest ma siinkohal ei viitsi seletada, aga annan mõne tip'i:
- Sawmillist saab head nodi aga sul on siis vilets varustus. Sebi paar granaati ja mine sinna. Aja paar zombit närvi, vaata et sind nähakse, ja jookse põhjapoolsesse majja sisse ja redelist pööningule. Korja sealt nodi ära. Selle aja peale need 23 zombit kes sawmillis on tulevad sinna alla tuppa kus redel üles viib. Nüüd kasuta oma granaate.
- Skadovskis 3ndal korrusel on Nimble. (seesama vend kelle sa esimeses stalkeris ära päästsid :) ) Tema käest saad eksklusiivseid relvi ja varustust. Need on unikaalsed esemed mida muidu mängus pole. Soovitan soojalt. Kallis tundub aga tasub ära ka.
- Owli käest hakka kohe alguses snaipri moona ostma (7.62 moon, umbes 20 kaupa müüb) Alguses pole sellega midagi teha, pane kasti hoiule, aga pärast läheb vaja ja siis ei saa seda piisavalt kuskilt.
- Bloodsuckeritele anna nuga, ära tina raiska.
- Artifactid on peamiselt anomaaliates, aga üksikuid võib ka mujalt leida. Minu kogemuse järgi vähemalt 98% on anomaaliates.
- Travel light. Ära tassi viite relva kaasas lihtsalt selle pärast et nendega on cool lasta. Elusees ühe käiguga ei kasuta neid. Tuled baasi tagasi siis vahetad kui tahad.
- kaupmehed ostavad relvi siis kui nende elukriips on roheline. Kollased relvad viska kohe minema või ära korjagi üldse üles. Välja arvatud juhul kui mingi cool asi on ja korda tahad teha ja ise kasutada.
- Kui Veles detectoreid kuskilt leiad siis ära maha müü, korja 3tk kokku. Jupiteris läheb vaja. Sama seis kahe artifactiga Meatchunk ja Kolobok

Mina ise olen selle vist oma 30 korda läbi mänginud iga leveliga ja igat moodi. natuke koostasin ka materjale mängu kohta.
http://caseman.mine.nu/stalker/
Siin lehel on kaardid kõikide peidukohtade kohta koos nende sisuga ja täpsemad juhised nende üles leidmiseks. Kaardid on kahes resolutsioonis paremaks orienteerumiseks. Ma tegin need eelmise aasta aprillis, aga pole siiani viitsinud kuskile jagada. Minu kaartidel on rohkem peidukohti kui kõikidel teistel juhenditel mis mina netist leidnud olen ja paar tükki on hetkel vist veel lisamata.

Midagi meenub siis lisan veel, hetke seisuga pole mõnda aega mänginud seda.

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: