Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 22 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: System Nucleus
PostitusPostitatud: 18 Juul 2010, 18:50 
Eemal
Tegija
Kasutaja avatar

Pilt
Kõik Windows haldusvõimalused üheskoos. Programmi pakkus välja: http://www.intowindows.com/system-nucle ... -windows-7

Profiil  

Teema pealkiri: Re: System Nucleus
PostitusPostitatud: 19 Juul 2010, 10:12 
Eemal
Tegija
Kasutaja avatar

Hea proge mida ei pea arvutisse installima :wink:

Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Juul 2010, 13:04 
Eemal
Tegija
Kasutaja avatar

Michael kirjutas:

Hea pildi pealt vaadata eks, mulle meeldib ka, et ei pea installima, see on lihtsalt nii äge :wink: ja täiesti tasuta. Arvasin lihtsalt, et see on palju parem, kui ei pea otsima igat asja eraldi nagu Windowsis. System Audit on eriti ülevaatlik, mida Windows ei paku:
Pilt

.NET Framework 3.5 peab olema installitud. Koduleht annab parema ülevaate: http://www.spencerberus.com/projects.aspx

Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Juul 2010, 17:28 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Saast programm.

Pilt

Teenuseid ei suuda korralikult keelata/lubada/käivitada/peatada. Näiteks windows audiot suutis kuidagi moodi pikapeale ära keelata, kuid see oli ka kõik.

System editor üldse ei käivitu.

System Audit ei käivitu.

Processes jälgmisel kui tahad vaadata asukohta, siis kogu aeg lükkab pildi vasakule tagasi.

Ja kerimisel unustab ka ära, et ma kerimisnuppu all hoian.

Aga tasuta rohkem ei saagi.

Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Juul 2010, 22:57 
Eemal
Tegija
Kasutaja avatar

tudiludi kirjutas:
Saast programm.

Teenuseid ei suuda korralikult keelata/lubada/käivitada/peatada. Näiteks windows audiot suutis kuidagi moodi pikapeale ära keelata, kuid see oli ka kõik.

System Audit ei käivitu.

Processes jälgmisel kui tahad vaadata asukohta, siis kogu aeg lükkab pildi vasakule tagasi.

No teeb trikke, on ikka saast. Peab proovima kui uue protsessori funktsioneerima saab, kas tõesti nii teeb. Ma ütlesin ju, et see on rohkem vaatamiseks, mitte installimiseks :lol: . Nagu Michael ka mainis:
Michael kirjutas:

Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Juul 2010, 23:02 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Noh, võibolla on siinkandis liiga suured magnettormid, kuid programm nagu üldiselt ei toimi. Üks pisiviga + 2 pisiviga annavad kokku 3 pisiviga ja see annab tulemused halva programmi. :(

Aga küll asju täiustatakse ja parandatakse. :)

Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Juul 2010, 23:20 
Eemal
Tegija
Kasutaja avatar

Mul esines korra selline probleemi, mis tudilduil kuid mjah pole paha ;)

Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Aug 2010, 19:57 
Eemal
Tegija
Kasutaja avatar

tudiludi kirjutas:
Saast programm.

System Audit ei käivitu.

Tegelt see on hea programm, saab teenuseid ka kustutada. Windows services.msc ei luba teenuseid kusutatada :( . Praegu sain lõpuks ära proovida. Pealegi saab kõike süsteemi seadeid korraga vaadata, Windowsi kasutajaliideses ei ole need ühe programmi all ja jama on otsida nõnda.

Korra jooksis kinni mingi võrgu optimiseerimisega. Tegelt tasuta programmina liigagi hea, ilmselt vana XP peal töötab paremini kui Windows 7 peal.

Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Aug 2010, 22:11 
Eemal
Aktiivne huviline

alter kirjutas:
tudiludi kirjutas:
Saast programm.

System Audit ei käivitu.

Tegelt see on hea programm, saab teenuseid ka kustutada. Windows services.msc ei luba teenuseid kusutatada :( . Praegu sain lõpuks ära proovida. Pealegi saab kõike süsteemi seadeid korraga vaadata, Windowsi kasutajaliideses ei ole need ühe programmi all ja jama on otsida nõnda.

Korra jooksis kinni mingi võrgu optimiseerimisega. Tegelt tasuta programmina liigagi hea, ilmselt vana XP peal töötab paremini kui Windows 7 peal.

Kohutavalt imelik suhtumine on teil, et kui programm vms on tasuta/avatud lähtekoodiga vms, siis on see kehv ja kehvasti progetud jne ja sellest palju loota pole. :roll:

Aga noh eks asi loeb ka väga palju tihendist.

Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Aug 2010, 22:25 
Eemal
Tegija
Kasutaja avatar

ordi kirjutas:
Kohutavalt imelik suhtumine on teil, et kui programm vms on tasuta/avatud lähtekoodiga vms, siis on see kehv ja kehvasti progetud jne ja sellest palju loota pole. :roll:

Aga noh eks asi loeb ka väga palju tihendist.

Noh ongi, tasuta programmid sellised viletsad tegelikult, kui korralikku programmi tahad, siis pead ostma. Mina ei nurisenudki, pigem kiitsin, aga noh Vista ja 7 peal ilmselt ei tööta normaalselt. Jooksis ka kinni korra, nii et selline katsetamise asi. Samas ei hakkaks ka ühtegi sellist prorgammi ostma, nii, et tuleb sellega leppida :( .

Tegelt mulle meeldib, et kõigele saab kohe ligi, ei pea otsima eraldi Windowsist:
Pilt

Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Aug 2010, 22:48 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Kui programm ei saa sellega hakkama, milleks ta tehtud on, siis milleks programmi üldse vaja on? Ja siis võib juhtuda ka seda, et programm teeb kogemata midagi sellist, mida see teha ei tohiks ja see on hullem lugu.

Kui tasuta programmi vaja, siis SIW annab täieliku ülevaate arvutist ja winvista-club-esitleb-ultimate-windows-tweaker-t1066.html , millega saab arvutit LIIGA palju twiikida. :P

Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Aug 2010, 22:52 
Eemal
Tegija
Kasutaja avatar

tudiludi kirjutas:
Kui programm ei saa sellega hakkama, milleks ta tehtud on, siis milleks programmi üldse vaja on? Ja siis võib juhtuda ka seda, et programm teeb kogemata midagi sellist, mida see teha ei tohiks ja see on hullem lugu.

Kui tasuta programmi vaja, siis SIW annab täieliku ülevaate arvutist ja winvista-club-esitleb-ultimate-windows-tweaker-t1066.html , millega saab arvutit LIIGA palju twiikida. :P

Ei tea, need tviikerid eriti peale ei läinud, tüütasid ära, mingi aja pärast olid igatahes unustatud :P . tweak-7-beta-t1213.html - neid tviikereid oli jah igasuguseid, Ultimate Windows Tweaker üks parimaid muidugi.

Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Aug 2010, 22:54 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ega neis jah midagi uut ei ole ja mis ka on, on suht mõttetu asi. Pigem jahin neid programme, millel on kasulikud tweagid sees, mida ka reaalselt vaja läheb.

Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Aug 2010, 23:42 
Eemal
Juhendaja

tudiludi kirjutas:
Ega neis jah midagi uut ei ole ja mis ka on, on suht mõttetu asi. [kärtz...]
Mina eelistan siiski ilma mingite "tviikeriteta" läbi ajada. Mõned kliendid on on suutnud sellised "tviigid" pääle settida, et kui vaja süsteemi putitada, "siis on täita pekk lugu" - ei saa essugi teha, va "seif-mõudis". Pigem olgu tviikimata, kuid kasutus-kõlbulik süsteem - küll leiab vajaliku seadistuse jaoks ka tarviliku "pätsu" või registri muudatuse. Kõikide minu hallatavate masinate tarvis olen kasutanud ainult "registri-häkki" ning need toimivad igasugustele "tviikimistele" vaatamata alati "nii nagu vaja" ehk süsteem töötab kiiresti ja efektiivselt ;)

Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Aug 2010, 23:46 
Eemal
Tegija
Kasutaja avatar

Hashi kirjutas:
tudiludi kirjutas:
Ega neis jah midagi uut ei ole ja mis ka on, on suht mõttetu asi. [kärtz...]
Mina eelistan siiski ilma mingite "tviikeriteta" läbi ajada. Mõned kliendid on on suutnud sellised "tviigid" pääle settida, et kui vaja süsteemi putitada, "siis on täita pekk lugu" - ei saa essugi teha, va "seif-mõudis".

Pigem olgu tviikimata, kuid kasutus-kõlbulik süsteem - küll leiab vajaliku seadistuse jaoks ka tarviliku "pätsu" või registri muudatuse. Kõikide minu hallatavate masinate tarvis olen kasutanud ainult "registri-häkki" ning need toimivad igasugustele "tviikimistele" vaatamata alati "nii nagu vaja" ehk süsteem töötab kiiresti ja efektiivselt ;)

Tegelt jah, oma algeliste kogemuste najal võin ka seletada, et igast tviikimine ja jamamine ei ole alati asja väärt. Default süsteem on alati stabiilsema ja kindlama seadistusega.

Profiil  

PostitusPostitatud: 06 Aug 2010, 00:05 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ma toon näiteks ühe neetult hea twiigi, mille pakkus välja mulle Auslogics. Nimelt kui sirvida kõvakettal juurdkaustast väga kaugel olevat kausta ja vaja midagi käsuviibaga käivitada sealt (et lisada süntakseid vms), siis väga keeruline oleks käsuviiba kaudu sihtkohta jõuda. Selleks aga lisas see menüüsse käsuviiba, mis on avatud otse sihtkohast. :P

Pilt

Pilt

See tundub olevat tegelt üldse Windowsi võimalus, kuid seni ajani ei ole ma leidnud küll sellist võimalust Windowsi valikutest üles, kuigi need on ma arvan, et kümneid kordi läbi kammitud. :S

Profiil  

PostitusPostitatud: 06 Aug 2010, 00:11 
Eemal
Juhendaja

tudiludi kirjutas:
Ma toon näiteks... [kärtz...]
Mnjahh... kes on paadunud hiireklõpsija, selle jaoks on asi "karjuvalt (häda-)vajalik". Kes aga "teab, mida teeb", siis see suudab Start käsureale cmd või (command, vanemates süsteemides) kribada ja avaneb täpselt sama nähtus/pilt ;)

Profiil  

PostitusPostitatud: 06 Aug 2010, 00:16 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Hashi kirjutas:
tudiludi kirjutas:
Ma toon näiteks... [kärtz...]
Mnjahh... kes on paadunud hiireklõpsija, selle jaoks on asi "karjuvalt (häda-)vajalik". Kes aga "teab, mida teeb", siis see suudab Start käsureale cmd või (command, vanemates süsteemides) kribada ja avaneb täpselt sama nähtus/pilt ;)

No neetud - osad kaustad omavad tühikuid, siis peab panema jutumärgid kuskile. Siis on kole keerulised sõnad jms. +++ minu tihtiesinevad näpukad.

Tavaliselt kasutan commandis "step-by-step" meetodit ehk siis "cd kaust 1; cd kaust2" jne. Muidu kirjutan vahest kolmerealise pika joru ära ja siis tuleb vastus, mis teatab midagi säärast, et "kausta ei eksisteeri". Noolega saab küll eelmise käsu tagasi võtta, aga tolle muutmine on jällegi üks äärmiselt tüütu asi.

Ju olen harjunud jah liialt näppimisega ja hiir on selline armas "asi", mida on hea näppida. :P

Profiil  

PostitusPostitatud: 06 Aug 2010, 00:25 
Eemal
Juhendaja

tudiludi kirjutas:
[kärtz...] Ju olen harjunud jah liialt näppimisega ja hiir on selline armas "asi", mida on hea näppida
Mhmhhh... -> hea näppida :D :mrgreen: :)I

Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Aug 2010, 02:18 
Eemal
Admin
Kasutaja avatar

:mrgreen: :)I

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 22 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kes on foorumil