Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Foorum on lukus See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kuidas sp1 lahti saada??
PostitusPostitatud: 03 Juun 2009, 10:12 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

Nimelt tuli süleraal parandusest ja sinna oli juba kõik vajalikud draiverid peale lastud.
Omalt poolt hakkasin neid vajalike upteite tegema. Lõpuks otsustasin ka sp1 peale panna. Aga oh õdust. esmalt ta installis ennast tervelt 6h siis configureeris 12h (ehk terve see aeg mil ma magasin.) nüüd arvutit tööle pannes viskab mingi mustal taustal kirja ette et vaja originaal cd et saaks keele valida või minna süsteemi adminni juurde.siis on veel tükk maad mingid juttu ja siis võimalus et käivita vindovs normaalselt. Kui ma seda teen hakkab see ilus jooneke jooksma ja pauhh restart,iseenesest. jo kogu kamm otsast peale. Kui lähen seda teed pidi mida ta ise soovitab siis viskab mingi sinetaustaga kirja ette u 0,3sec ja soovitab safe mode minna aga sinna ei saa kuna ma ei kuhugi tänu sellele sp1.

Äkki jäi mul midagi valesti installimisel? tegemist on hp raaliga millel puudun regovery manangment.

Eelneva jutu taustaks veel nii palju et lõpuks sain safe modesse sisse. Kustutasin pooled varem installid windowsi pakid ära ja hakkas ilusti toimima. Aa tegin veel sysem restore ka igaks juhuks.
Panin arvuti tööle ja kohe tahtis updatet tegema hakata. lasin kindluse mõttes selle ära teha ja kõik ok.

Nüüd kui kõik updated on tehtud visakab ta mul siin all nurgas jälle seda alarmi New updates are available. Kui selle lahti teen, siis ilutseb seal kiri Windows Vista Service Pack 1 (KB936330)

Download size: 49,6 MB - 427,0 MB

Update type: Important

Windows Vista Service Pack 1 (SP1) is an update to Windows Vista that addresses key feedback from our customers. Windows Vista SP1 addresses specific reliability and performance issues, supports new types of hardware and adds support for several emerging standards. After you install this item, you will have to restart your computer.

More information:
http://technet.microsoft.com/en-us/wind ... a/bb738089

Help and Support:
http://support.microsoft.com/kb/936330

Nüüd ma ei teagi kas installida seda või mitte, kuna eelnevaga oli rohkem jama kui asi väärt. Ja miks ta mult seda install plaati nõudis.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Juun 2009, 15:04 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Juun 2009, 23:02 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

Tänud, ilusa pika õpetuse eest. konsulteerisin microsoft online support tehnikuga, tema väitis et sp1 install aeg ei tohik ületada 1-2h. aga minu kestab 16h!!! teiseks: tuleb tuleb teine osa installida safe modes. Kolmandaks: pakkus windovs update mulle selle ise välja.
Siis tuli välja selline asi kui ei ole eelnevalt op systeemi installitud erinevaid keele pakette siis ta ei tohiks mingil juhul plaati küsida. Ilmselt on originaal op systemi paigaldamisel mingi viga tehtud.
Praegu panin uuesti installimma, on kestnud u 6h!!!!! ja safe modes ainult.
Kas see läheb garantii alla kui ma vii selle serviceneti tagasi ja ütlen et op on valesti installitud?
Ja veel HOME PREMIUMILE POLEGI eesikeelset tuge!!! nii väitis ms tehnik.

Juhul kui hommikuks pole pole asi korras siis ilmselt serviceneti või on ka microsoftil mingi online tugiteenus?
Asi kisub juba koomiliseks. Või on äkki veel mõni varjant???

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Juun 2009, 23:08 
Eemal
Admin
Kasutaja avatar

Mine sinna servinetti räägi mure ära ja lase neil ise sp1 peale panna, 6h installi aega on kahtlemata liiga palju. Muide windows update pakkus juba pea nädal tagasi sp2.
Aga selleks et seda installida peab olema sp1 installitud.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Juun 2009, 23:22 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

6 T EEST VÕTAVAD 5000 EEK )))) :D

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Juun 2009, 23:59 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

SP1-l kulus installimiseks mingi nati üle poole tunni vist. SP2 ebaõnnestunud installiks kulub küll mingi tund aega, aga kui install õnnestub, siis mingi alla 20 mindi. Jutt on SP2 betast. Finalit ei saa mina veel panna.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04 Juun 2009, 00:42 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

Servecnet mainis garantii kohta nii et kui on tarvaraline siis ainult 1 aasta.kui riistvaraline siis 24 kuud. kas valesti installidud op uude hdd k
äib garantii alla?

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04 Juun 2009, 01:10 
Foorumil
Tegija
Kasutaja avatar

ML Arvutid Premium est.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04 Juun 2009, 08:53 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

kurvii kirjutas:
Tänud, ilusa pika õpetuse eest. konsulteerisin microsoft online support tehnikuga, tema väitis et sp1 install aeg ei tohik ületada 1-2h. aga minu kestab 16h!!! teiseks: tuleb tuleb teine osa installida safe modes. Kolmandaks: pakkus windovs update mulle selle ise välja.
Siis tuli välja selline asi kui ei ole eelnevalt op systeemi installitud erinevaid keele pakette siis ta ei tohiks mingil juhul plaati küsida. Ilmselt on originaal op systemi paigaldamisel mingi viga tehtud.
Praegu panin uuesti installimma, on kestnud u 6h!!!!! ja safe modes ainult.
Kas see läheb garantii alla kui ma vii selle serviceneti tagasi ja ütlen et op on valesti installitud?
Ja veel HOME PREMIUMILE POLEGI eesikeelset tuge!!! nii väitis ms tehnik.

Juhul kui hommikuks pole pole asi korras siis ilmselt serviceneti või on ka microsoftil mingi online tugiteenus?
Asi kisub juba koomiliseks. Või on äkki veel mõni varjant???

See tehnik on jobu ja ütle talle, et ta on loll. On olemas küll eestikeelne, kuid ilma SP1-ta Vistale ei saa seda lihtsalt netist alla laadida.
http://vista.getforum.org/forum/viewtopi ... =8870#8870 <--- see on juhend, et kuidas lisada sinu SP1-ga Vista plaadile eesti (või mistahes saadaolev) keel juurde. Kui Vistat installid, siis saad valida, mis keeles. ;) Teised keeled on ka kõik saadaval nii 32-bitise, kui ka 64-bitise Vista jaoks.
Aga panen rõhku, et selleks peab olema sul Vista installiplaat ja sellel plaadil peab olema integreeritud SP1, sest Home premiumil ei saa display keelt muuta, kui teisi keeli ei ole eelinstallitud. Aga kui sul installiplaati ei ole, siis ma küll ei tea, kust sa selle saad. Sellisel juhul pead anuma seda tehnikut. Aga kaua sa jõuad siiberdada poe ja kodu vahet, samal ajal muudkui raha välja käies. :?

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04 Juun 2009, 12:43 
Eemal
Teeb ja toimetab

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Kuidas sp1 lahti saada??
PostitusPostitatud: 18 Juun 2009, 00:01 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

Korras ja servicneti poolt. Tunnistasid oma viga, Väideti et kui panna uus hdd siis vaja kindlasti teha bios uptate. aga minul seda ei tehtud. Ja pealegi väitis hp esindus et garantiist peab arvuti kätte saama sellisena, kas ostueelses seisundis või kui andmed peal siis võimalikult suure hulga andmetega.
Kuna minul läks hdd siis peale pikki vaidlusi sain raali tagasi ja täpselt sellisena nagu oleks poest ostnud.
Point oli lihtsalt selles et ma palusin tehnikuga rääkida, too mees oli igati mõistev ja asjalik.

See teema on nüüdseks lõpetatud.

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Kuidas sp1 lahti saada??
PostitusPostitatud: 10 Aug 2010, 09:07 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Probleem on lahendatud ja liigutatud Lahendatud teemadesse!

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Foorum on lukus See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 12 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: