Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Uniblue tooted - täielik arvuti hooldus
PostitusPostitatud: 14 Okt 2008, 20:33 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Uniblue pakub tooteid DriversScanner, RegistryBooster ja SpeedUpMyPC, mis on koondatud paketti Powersuite. Samuti DiskRescue ja SpyEraser. Selles teemas tutvume nende programmidega natuke ja alustaks siis DriverScannerist. Ja kui teile ei meeldi, et pärast programmi käivitumist hakkab see automaatselt skännima, siis seda saab settingutest keelata.

Driverscanner

Pilt

Kui ta teil pärast installimist kaua tööle läheb, siis ärge arvake, et on kokku jooksnud - ta kontrollib andmebaasi ja minul kulus selleks mingi 5 minutit. Laske rahulikult tal lõpuni mõelda ja otsida, mida vaja.
DriverScanner nagu nimigi juba ütleb, tuvastab teie arvutil olevad riistvarad ja nende draiverid ja kontrollib, kas neil on õige draiver ja samuti otsib uusimaid draivereid. Lihtne kasutada, aga uurida järgi ka, mis tulemusi skännimine andis ja mõelda, mida on vaja installida ja mida mitte. Omast kogemusest soovitan seda (ikka see NVIDIA :D).

Hind: Tasuline
Keel: Inglise, Eesti keel puudub
Allatõmbamine: http://www.liutilities.com/products/driverscanner/

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14 Okt 2008, 20:48 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Registrybooster

Pilt

Selle kohta ütleks niipalju, et kõik, mida skännimine leiab, võib suht südamerahuga eemaldada. Eriti veel seetõttu, et iga puhastamise eel teeb programm Backup-i, kust saab vajadusel taastada skännimiseelse oleku, kui midagi juhtub. Valida saab täieliku ja osalise taastepunkti loomise (mida iganes need ei tähenda).

Allalaadimine: http://www.liutilities.com/products/registrybooster/

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14 Okt 2008, 21:04 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

SpeedUpMyPC

Pilt

Selle programmi kasutamisega võiks natuke ettevaatlikum olla. See peaks küll arvutit kiiremaks nati tegema, aga seda kõik ka mugavuste arvelt. Ja keelab ära programmid, mis mugavuse mõttes võiksid koos Windowsiga käivituda. Muretsemiseks pole muidugi põhjust, sest süsteemi kasutuskõlbmatuks see ei tee, kuid jah, osade programmide käivitumise keelab ära ja palju muud ka.
Privacy files võib kõik ära eemaldada, aga Windows tweaks ja Startup tweaks tuleb läbi sirvida. Soovitada ma nagu ei oska, mida võiks võtta ja mida jätta. Kui arvutile restart teha, siis on näha, mis juhtub. Ja loomulikult teeb ka see programm backup-i, mille saab menüüst Optimization<recovery center ilusti taastada. :) PS! Millegipärast Speedupmypc lõpetas töötamise, kui ta hakkas mul neid junk filesid kontrollima. Ei jäänudki muud üle, kui nende vaatamise ära keelata menüüst System scan<system scan. Ei saa nagu aru, miks. Käivitasin administraatorina ja ühilduvusreziimi vahetasin, aga ei midagi.

Allalaadimine: http://www.liutilities.com/products/speedupmypc/

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14 Okt 2008, 21:16 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Diskrescue

Pilt

Ei oskagi kuidagi kommenteerida - defragmendib kettaid! Litsentsi selle jaoks ei jõua saada ja ise ma kasutada ei saa seega :(

Allalaadimine: http://www.liutilities.com/products/diskrescue/

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14 Okt 2008, 21:21 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

Milleks on vaja sihukest p...a siia postitada? Tasuline nagunii keegi ei osta :) Parem otsi tasuta progresi, mis teevad sama asja. Mõtetu kirjutada programmist,mida on kindalsti 100 erinevat varjanti :P Parem tasuta ja hea :P

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14 Okt 2008, 21:28 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Spyeraser

Pilt

Spyeraser otsib arvutist nuhkvara ja selle skännimine võtab üsna kaua. Poole tunniga peaks muidugi vast ikka hakkama saama.
Skännimise tulemused võiks samuti läbi sirvida, sest minul teatas näiteks, et Teamviewer.exe on nuhkvara, aga olen seda mitu kuud kasutanud ja pole probleeme sellega seoses täheldanud. Kes muidugi saab aru, mis on nuhkvara, ja mis mitte.

Allalaadimine: http://www.liutilities.com/products/spyeraser/

Kõik tooted ja ülevaate neist saab Kodulehelt

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14 Okt 2008, 21:38 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Jast112 - sa oled natuke rumal vist :D Mõtle natuke teistmoodi.
Ja mina ei ole muidugi õige inimene seda ütlema, kas need on head, väga head või superluks programmid, aga neid võiks täitsa osta. Ei pea ju kõiki ostma.
Ja kõike ei saa tasuta samamoodi, nagu ei ole ka tasuta lõunaid. Tasuta programmid on enamus kõik ju saastad, sest kas mina jagaksin sulle tasuta programmi, mille olen suure vaevaga koostanud ja mida enam - iga päev peab uuendama seda, sest ega häkkerid ei passi käed rüpes. Seega - sellist jama ma ei taha enam kuulda. :evil:
Mina kasutan näiteks tasulist viirusetõrjet nimega Avast. Tasuta ühe aastane litsents muidugi, aga mul on selline kahtlane tunne, et kui aasta täis saab, siis järgmise litsentsi juba ostan.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14 Okt 2008, 21:46 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Minuarust täitsa head asjad.... aitah!!!!! 2+

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 14 Okt 2008, 21:49 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

jast112 kirjutas:
Milleks on vaja sihukest p...a siia postitada? Tasuline nagunii keegi ei osta :) Parem otsi tasuta progresi, mis teevad sama asja. Mõtetu kirjutada programmist,mida on kindalsti 100 erinevat varjanti :P Parem tasuta ja hea :P

ei ole nõus sinuga..........milleks on vaja siis uldse vistast kirjutada???? ta on ka juu tasuline!!!!!!!!!! :D :D :D
tehtud on hea tööd....................

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 15 Okt 2008, 08:08 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

Gl hf viska veel 500 programmi siia mis on samasugused .....

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 15 Okt 2008, 18:27 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ma tean ja usun, et programme on palju, aga foorumisse panemegi ju neist parimad või tähelepanuväärsemad. Samahästi võiksime me kõik mängida eluaeg ühte ja sama arvutimängu.
Ja ma paningi kõik need programmid ühte teemasse selleks, et oleks hea ülevaade sellest partiist vms. Rohkem neil neid tooteid selles kategoorias minu teada ei ole.
Rohkem taolistele küsimustele ma ei vasta. Kirjuta sellest siis Üldine<Vista Foorumi Ideed/Pakkumised/Soovitused või siis kirjuta ise mingist heast programmist - oleksime huvitatud, milliseid tasuta ilgelt häid programme sa kasutad. Saad meid kõiki harida ja meil oleks suu ammuli. :-O

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06 Dets 2008, 19:41 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Päris hea nimekiri kõiksugustest protsessidest: http://www.processlibrary.com/directory/
Spyeraser leidis tänu minu arvutist mingi faili sed.exe, mis pesitses kenasti Windowsi kaustas. Ei kujuta ettegi, mis ajast - kuupäeva unustasin vaadata enne eemaldamist. Väidetavalt mingi ohtlik fail, mis kogub mingit infot arvutist. Aga vaadake ise

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24 Jaan 2009, 19:40 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Driverscanner leidis uuemaid draivereid jälle ... :)

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: