Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 39 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kirjad, kirjad, kirjad ... :P
PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 16:37 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Kood:
FROM THE DESK OF THE Vice President RAHVUSVAHELINE promootiot / auhindade jagamine DEPARTMENT Austraalia RAHVUSVAHELINE arvontoja Lottery CORPORATION.

COOL STREET
PAUL GREEN VULLE Ax34587,
Austraalia.
Ref: 435062725
Lot: 7050490902/189
Võitja no: GB8101/LPRC

ÕNNITLEME!

Dear Lucky võitja

See on Teile teatada, et olete võitnud auhinna raha viissada tuhat USA dollarit ($ 500,000.00) kohta aastaks 2009 Lottery promotion.From Austraalia Lotto lisada program.This on boonus, et edendada lotto Austraalias, mis on täielikult põhinema elektrooniliste valiku võitjad kasutada oma e-posti aadresse mõnele saidile.

Sinu e-posti aadress on lisatud pileti number; 4700172507056490102 seerianumber 7741134002 See partii juhib õnnelik numbrid järgmiselt 5-13-33-37-42 boonus mumber17, mis seega võitis lotto aasta teises kategoorias.

Olete siin on heaks kiidetud kindlasummalisena maksab US $ 500,000.00 (viis tuhat dollarit) ja sularahalaenude fail ref: ILP / HW 47509/09 alates kogu raha auhinna jagatakse kaheksa õnnelik võitja selles kategoorias.

Kõik osaleja valiti läbi arvuti Hääletusele süsteemi juhitakse vormi üheksa tuhat E-posti aadresse Kanada, Austraalia, Ameerika Ühendriigid, Aasia, Euroopa, Lähis-Ida, Aafrika ja Okeaania on osa meie rahvusvaheliste
edutamistest programmi, mis viiakse läbi igal aastal.

See Lotto edendati ja sponsida järelevalvet mõnede rahvusvaheliste ettevõtete osa nende sotsiaalsest vastutusest Euroopa kodanike thecommunities juhul, kui nad on tegevuse alus.

Pealegi oma andmeid (e-posti aadress) kuulub meie Euroopa esindus LONDON, nagu on märgitud teie peliisi kupong ja teie auhind US $ 500,000.00 ilmub teile selle regionalbranch asub LONDON.

Loodame, et osa teie auhind, te osaleda meie aastalõpuvarud kõrge panustused dollarit 1,3 miljardit rahvusvaheliste teha.

KUIDAS NÕUE YOUR AUHIND

Lihtsalt meie fiducially esindaja, proua Roseline Kate E-post; aadress (roseline_kate@live.com) esitada oma nõude. temaga esmaspäevast Friday.Phone: +447024043526 täites alloleva vormi
ja saadab selle talle esitada oma nõude.

Lottery Winners TAOTLUSVORM maksevahendiga.

Fullname .................................................
SÜNNIAEG ......................................... AADRESS ................................................. ..
SEX ................................................. .........
AGE ................................................. .......
KODAKONDSUS ...........................................
Ameti ............................................
ISIKUANDMETE MOBILE TELEFON ...............................
EMAIL ................................................. ....
KUUPÄEV ................................................. .....
WINNER REF / PARTII EI ........................... HEAKSKIIDETUD
Maksetaotlused.

Palun tsiteerida teie viide, partii ja võitnud numbri, mis võib leida veebilehelt
ülemises vasakus nurgas selle teatise ning Teie täielik nimi, aadress ja telefoninumber, et aidata leida oma faili lihtsalt.

Turvalisuse põhjustel me nõu kõik võitjad hoida sellist teavet konfidentsiaalsena, mis on avaliku kuni nõue on töödeldud ja teie auhinna vabastatakse you.This on osa meie turvaprotokoll vältida kahekordset väites ja mitteõigustatud ära see programm mitte-nonparticipants personal.

Pange tähele, kõik Lottery Prize tuleb taotleda mitte hiljem kui 21 päeva alates Draw Notification pärast Draw kuupäeva auhinna on võitnud kui otherwise.all raha tagastatakse nii Unclaimed ja lõpuks annetatud heategevus organisatsioonid.

Palju õnne veel kord võita!

Kontakt Teie KOHTUVAIDLUSTE AGENT AT ....................
(roseline_kate@live.com) igast rikkumisest KONFIDENTSIAALSUS aluseks Võitjad tulemus diskvalifitseerimine.

Lugupidamisega
Mrs Carol Magusad

Joonel koordinaator

Austraalia LOTTO PROGRAMM

Arvontoja International Program Austraalia Lottery On-Line 2009.

Kui raha vajate, siis küsige minu käest. :) ;)

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Kirjad, kirjad, kirjad ... :P
PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 16:58 
Eemal
Tegija

Ega jah Google Translate on hea asi (Y) :D

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 17:08 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Mmm ... vat seda küll ei tea, kas seda on tõlkinud Google translate või siis vennad sealt Austraalia RAHVUSVAHELINE arvontoja Lottery CORPORATION-ist. Aga kehvasti oskavad eesti keelt - teen neile selle kohta pealt kohe etteheite.
Muidugi suur asi, et nad üldse suurt tahtmist üles näitasid ja proovisid. :) Eesti keel on vähe levinud ... :(

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 17:10 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ja ega ma ainult 500 000 dollarit ei võitnud. Mul on kolm emaili kontot ja igaühele tuli see kiri. 3*500 000= 1 500 000. See teeb umbes ... noh ... vähemalt 17 milli EEK-des ... :P
Seega kuna ma ei ole üldse kade inimene, siis olen nõus seda summat jagama ... :)

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 17:31 
Eemal
Tegija

Hmm, mul on neid e-maili aadresse mingi 5 vist ja ühelegi ei saadetud :cry: :cry: :cry: :D :D
Aga kusagil kunagi oli mingi uudis et neid kirju tõlgitakse Google Translate kasutades.
Aga no anna mullke ka raha.

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 17:36 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Shutd0wn kirjutas:
Hmm, mul on neid e-maili aadresse mingi 5 vist ja ühelegi ei saadetud :cry: :cry: :cry: :D :D
Aga kusagil kunagi oli mingi uudis et neid kirju tõlgitakse Google Translate kasutades.
Aga no anna mullke ka raha.

Sellepärast, et sina ei pannud numbritega täppi.

Anna oma emaili aadress, siis saadan sulle andmed, millega saad raha välja võtta ... Aga kui palju sa tahad???

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 17:43 
Eemal
Tegija

No ma väga ahne pole...
1 000 000 EEK algul pärast äkki samapalju veel :D
Pole midagi erilist osta.

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 17:56 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Raha saad siis kätte, kui saadad mulle oma emaili aadressi, täisnime, isikukoodi, kodakondsuse, koduse aadressi, telefoni numbri ja igaks juhuks ka vanuse ... :)

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 18:48 
Eemal
Tegija

Parem ma tulen röövis sult selle raha lihtsalt ära, siis ei pea mingeid andmeid ütlema :D :D :D
Nii kui nii kätte ei saada, isegi neid kes panka röövivad neid ei saada kätte .

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 18:54 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Kle, ega ma siis rahapada oma kodus ei hoia. :D Isegi mitte kohalikus pangas.
Šveitsi pangas on kogu asi ... :P

Pangaröövel saadakse kätte - usu mind. ;)

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 19:43 
Eemal
Tegija

Ära valeta, padja all sul see raha :D
Vastad ka neile midagi vä :D
E-mail on juba mingi live.com lõpuga(roseline_kate@live.com) vaevalt et mingi Austraalia loto kasutab mingit muud serverit kust saab tasuta e-maili aadressi.
Ütle see e-mail kust saadeti sulle see kiri, saadan neile kirja et saatke mulle ka raha ja õppige enne Eesti keel selgeks. :D

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 20:41 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Aga kui sa neid sõimama lähed, siis võid sa rikkuda nende mõnda kohalikku seadusepügalat ja nii võin ka mina oma miljonitest suu puhtaks pühkida ... :?

Edit: Ei ole padja all - osa on juba investeeringute all. Näiteks Vista foorum on minu äriplaanis ... :P

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 20:49 
Eemal
Tegija

Jaaa, ostad foorumi Erikult ära või hakkad osanikuks :D?
Ehee ega jah sõimama igaks juhuks ei hakka, aga küsin siiski miks nad korralikult Eesti keelt ei räägi :D

Edit: Ma ei räägi ise Inglise keelt ka hästi :S :D Nii et pole mõtet kirja saata neile.

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Aug 2009, 21:53 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Hehee ... pidasin silmas The win forums-it. Ostan nad kõik ära seal ja sunnin eesti keele selgeks õppima. PS! Siinset adminni üritasin ka ära osta, kuid ta on äraostmatu ... :(

Profiil  

PostitusPostitatud: 01 Veebr 2010, 14:24 
Eemal
Huviline

Kas ma olen rumal või ei saa aru?Kas tahate ütelda,et Austraalia jagab heast peast maailmale raha miljonite dollarite koguselt?Ka mulle tuli kunagi see kiri,aga ma ei saanud selle kirja põhimõttest aru,tunne oli selline nagu oleks võitnud 5 milj.dollarit. :?:

Profiil  

PostitusPostitatud: 01 Veebr 2010, 19:14 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Mina olen saanud mitukümmend kirja, kogusummas lugematu arv. Peaksin olema miljardär, aga millegipärast ei ole - a, tean ka põhjus - ei ole ühelegi kirjale vastanud. Ja magava kassi suhu hiir ei jookse. :(

Oleksin nõus kasvõi ühe miljonigagi leppima. :S

Profiil  

PostitusPostitatud: 01 Veebr 2010, 22:44 
Eemal
Tegija

Irw, rahunege !
Ja äkki on neil lihtsam kui sa saadad neile kohe oma Swedbanga konto numbri koos kasutajanime ja paroolidega! Usu mind nad ei tylita sind rohkem!

Profiil  

PostitusPostitatud: 01 Veebr 2010, 22:50 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Mnjah, väga raske on head nõuannet anda, mida selliste kirjade puhul teha, kuid senimaani ei ole ma kuulnud, et keegi oleks sel viisil rikkaks saanud. Pigem olen kuulnud rohkem seda, kus tahetakse kasu saamise eesmärgin sinu andmeid lihtsalt teada saada (paroolid jms asjad).

Kui e-maili sisu ei ole seotud sinu tegevusega, siis ei soovitaks saata oma andmeid, kuigi vahest võivad need miljonid silme eest kirjuks küll lüüa.

Profiil  

PostitusPostitatud: 02 Veebr 2010, 00:07 
Eemal
Tegija

Ärge nyyd jumala eest minu sõnasabast kinni võtke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mitte mingil juhu ärge saatke oma andmeid kuskile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profiil  

PostitusPostitatud: 08 Aug 2010, 17:52 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Vau, võtsin täna Windows Maili lahti ja mulle on tulnud üksainus sõnum pealkirjaga "Kallis võitja".

Tsiteeri:
Kallis Võitja,

See on teile teatada, et teie e-posti ID on võitnud summa $ 500,000.00 dollarit kuus juhtida korraldatud online loterii Austraalia International Lottery.

Ref .... ***
Batch.... ***
Võitja number .... ***

Täpsema info saamiseks võtke ühendust nõuete esindaja:
Agent Nimi: John Marshall

Rachel Clip
Koordinaator.

Lõpuks ometi on mul võimalus osta 200 000 krooni maksev personaalarvuti ja sellega jõuan ma ka eesti kõige võimsamate PC-de omanike TOP 1-e. :P

Näete - mul ei peagi olema kuskil ameerikas miljonärist tädi, kes pärandaks kogu oma vara mulle. :)

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 39 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: