Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Mure video card driveriga
PostitusPostitatud: 26 Dets 2009, 12:25 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

Kuigi see teema on siin olnud, kuid põgusalt. Panin XP masinasse D kettale Windows 7 RTM Build 7600.16385, reso on vaid 600*480, on küll võimalus resot suurendada, kuid värvid kaovad siis...no selge, et uut draiverit vaja. Endal Intel® 82865G Graphics Controller, mis xp-s parim. Installisin uue ATI Catalyst 9.5 Windows XP WHQL 32-bit. kuid ilmub küll peaaken, aga kohe tuleb hoiatus "Setup was unable to find components that can be installed on you current hardware or software configuration. Please make sure you have the required hardware or software". Kas eelmise peab uninstallima, vüi kuidas see asi käib - ei jaga enam, kuna olen iseõppija katse-eksituse meetodil...

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Mure video card driveriga
PostitusPostitatud: 26 Dets 2009, 12:44 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

XP ja Seven on kaks erinevat operatsioonisüsteemi ja kasutavad erinevaid draivereid üldjuhul. Aga miks sa installisid ATI tarkvara, kui sul on Inteli videokaart?

Inteli kodulehelt ei saa draivereid isegi Vista jaoks --> http://downloadcenter.intel.com/SearchR ... %28GMCH%29

Kuid midagi on kirjutatud, et peaks töötama -> http://www.intel.com/support/graphics/sb/CS-029325.htm

Võid proovida installida - ehk töötab ka Sevenis.

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Dets 2009, 16:52 
Eemal
Teeb ja toimetab
Kasutaja avatar

Selge, sellel intelil polegi mingit uuendust vista jaoks, on mingid XPDM draivid, aga lugesin, et minu dellile enam uuendusi pole, prügimäe liin siis:)

Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Dets 2009, 17:36 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Viimased draiverid on jah kuni XP jaoks, kuid võid proovida, kas Seveniga ka äkki töötab.

Ja see, et uuendusi ei tule, ei tähenda seda, et asi ei tööta. Riistvara töötab ka originaaldraiveritega täiesti hästi, sest selle jaoks nad mõeldud ongi.

Ja ära viska prügimäele - anna parem mulle. :D

Profiil  

PostitusPostitatud: 17 Juun 2014, 19:19 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Miks ma mitte iial ei õpi sellest, et videokaardi draiverit ei ole vaja uuendada, kui probleeme ei ole. Kaks aastat tagasi installisin Windowsi oma arvutisse ja täna uuesti installimisel oli vaja ju kohe minna netti ja krabada see kõige uuem draiver. Ja siis ei suuda ära imestada ja kiruda, et miks Windows Media center mängib mõned sekundit heli, aga video on must ja siis katkeb kõik.

Jääks see mulle meelde, et ei ole vaja. 2/2-st videokaardist, mida omanud olen, et uute draiverite kasutamisega probleemid.

Õnneks olen tubli ja õiged setupid on varutud ning nende toimimisele saab kindel olla. :)

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: