Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Windows 7 probleem lehekülgedega
PostitusPostitatud: 07 Nov 2012, 19:54 
Eemal
Huviline

Tere minul üks mure ,nimelt kui ma soovin külastada Subclub või soome loto lehekülge ja on teisigi lehti siis viskab minu arvutil (ordi) lehkülje lahti küll aga teks on ekraani peal kõik üksteise peal ja sinna kuhu peab trükkima nime või parooli jne nendesse kastidesse tulev numbrid ja tähed ilmatu suured ei ole caps lukku peal egas midagi muud , (ma suht võhik arvuti suhtes ) kas keegi oskaks aidata . Loodan et ma sõnastasin seda kõikke õigesti . samas paljud teised interneti leheküljed toimivad ideaalselt kõik teks on loetav jne .

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Windows 7 probleem lehekülgedega
PostitusPostitatud: 08 Nov 2012, 10:00 
Eemal
Juhendaja

voneku kirjutas:
Tere minul üks mure, nimelt kui ma soovin külastada Subclub või soome loto lehekülge ja on teisigi lehti siis viskab minu arvutil (ordi) lehkülje lahti [kärtz...]
Heips!
Mmm... ja mis on siin pistmist Win7-ga? See nagu rohkem interneti-brauseri teema.
Mis brauserit kasutad - Internet Explorer, Firefox, Chrome...? Mõne teise brauseriga oled proovinud? On sul mõni pahavara masinasse pesa teinud või brauseri abiline(toolbar) paigaldatud? Vanad ajutised internetifailid oled kustutanud? Värskendamist(Refresh) oled proovinud? Ja nii edasi ja edasi... mõnikord ka tagasi :wink:
Võimalusi must-miljon ja ühest lahendust on kohvipaksu või kristallkuuli peale vaadates üpris keeruline pakkuda :roll: 8-) :)I

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: