Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kuidas peita automaatselt deaktiivsed diskdrive ikoonid?
PostitusPostitatud: 24 Veebr 2009, 23:28 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Pilt

Nagu näha, siis on neid seal päris kenasti.

G - DVDROM
J - 512 MB-ne mälupulk
K, L, M, N - Daemon tools ja vist ka PowerISO
P, T ja Q - ei tea, mille omad
V - 8 GB-ne mälupulk.

Ainus, mis arvutile järgi on koguaeg ühendatud, on see 8 GB-ne mälupulk, teised kõik on deaktiivsed.

Automaatse all pean silmas seda, et kui plaadi väljutan, siis ikoon peidetakse või eemaldatakse. Eemaldamine ei ole eriti hea - peitmine on parem lahendus, sest kui tahan ikkagi näha, siis valid Kaustasuvanditest peidetud failide kuvamise ...

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 05 Mär 2009, 21:18 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Sain oma probleemile lahendust ja seda juba teist korda tänu kasutajale inzinz, kes oskab nii palju. :)

http://www.upload.ee/files/23641/DriveHider.exe.html <--- saab käima panna koos Windowsiga ja UAC värgist saab üle nii, et kas see keelata võis siis teha erand ---> http://vista.getforum.org/forum/viewtopic.php?t=793

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06 Mär 2009, 09:28 
Eemal
Juhendaja
Kasutaja avatar

njah, see on antud veaolukorra "tulemuste" lappimine, olulisem oleks leida lahendus sellele juba eos. ehk siis et sellist olukorda ei tekiks.
kui hakata iga pisikese ebakõla pärast tirima mingit progejuppi siis on lõpuks masin täis mingit "unknown source" jama. ja hakkavad tekkima teistsugused probleemid.

mitte et ma seda, konkreetset lahendust, halvustaks aga tahaks ligi saada probleemi olemusele mitte ainult selle "kinni katmisele" :)
vaba aja olemasolul katsun otsida ka muud lahendust, sest olen sama asjaga kokku puutunud. nii win5 kui ka win6 platvormil

peace

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06 Mär 2009, 09:46 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

:D Seda nimetatakse OS-i konfigureerimiseks. Oled sa kindel ikka, et Vistal, mida kasutad, on kõik seaded tehase algseaded ja kui järgmine kord vaja uuesti installida, siis ei pea sa midagi muutma. :D

Tegelikult on asi selles, et ma olen kavalam. Katsun leida võimalikult palju häid asju ja neid rakendada. Ja kõik sellised pisiasjad panen ma ühte kausta, kust on neid hiljem lihtne järjest võtta ja rakendada. Näiteks praktiliselt kõik käsitsi pandud registrimuudatused ja juhised on mul ka kirja pandud copy-pastena. ;)

Plaan on selline, et mingil ajal installin Vista dualboodis teise partitsiooni peale. Seejärel installin sellele kõik hädapärased programmid peale ja panen kõik seaded paika ja siis teen temast koopia. Koopia hoian tagavaraks.
Ja kui tuleb mingi jama, nagu mul hiljuti juhtus, et arvuti muutus nii aeglaseks ja tikkus kokku jooksma, siis pole probleemi ja installin Vista uuesti koos värskenduste, programmide ja õigete sätetega. Mingit probleemi ei oleks.
Mul on tegelikult juba praegu koopia olemas, kuid selle maht on 75 GB :D - proovi mõttes tegin klooni, kuid sellel on palju suuri mänge peal, mille unustasin eemaldada. Loomulikult on sellel ka igasugust jama peal, mida ei oleks vaja.

Ei saa muidugi öelda, et mul klooniga pole probleeme ette tulnud, kuid loodan parimat. XP klooniga oli see jama, et ta ei säilitanud samu draivinumbreid, mis algselt oli. D-ketta muutis ta O-ks - see oli jama. Vistal tegin jällegi IE-le reseti, sest ei kuvanud pilte. Aga loodan, et peale puhast installi kloon teha ehk parandab selle vea. Ja ma tegin klooni Trueimagega, OS-is - sealt võiski probleem tekkida.

Eks ma olen mõne koha pealt kiiksuga, aga ma ei ole siin ainus ... ;)

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 15 Apr 2009, 21:10 
Eemal
Tegija

Ma juhuslikult komistasin ka ühe õpetuse otsa,kuidas peita draivid
http://www.howtogeek.com/howto/windows- ... ows-vista/

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 15 Apr 2009, 23:07 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ma proovisin seda ka, kuid miski selle juures ei meeldinud mulle.
Ei tule kohe meeldegi põhjus ... :? Aga midagi ta ikkagi tegi küll, kuid minu jaoks mitte piisavalt.

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: