Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Microsoft Update'i kataloog
PostitusPostitatud: 09 Apr 2008, 21:08 
Eemal
Admin
Kasutaja avatar

Eestikeelne update kataloog, saab otsida, tõmmata alla kõikvõimalike uuendusi windowsile. Soovitame!
Pilt
http://test.catalog.update.microsoft.com/v7/site/home.aspx

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Apr 2008, 21:29 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Kuidas kasutada?

1) Sisestame otsingusse ( näiteks Vista ) siis näeme Windowsi vista updates
2) Vajutame - ( kus on kirjutatud ) "Viimati värskendatud."
3) Valime, mida soovime tõmmata ja vajutame - "lisa korvi", siis valime "kuva korv"
4) Valime "laadi alla"
Kõik

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Microsoft Update'i kataloog
PostitusPostitatud: 13 Apr 2008, 09:43 
Eemal
Huviline

Milleks neid uuendusi vaja ,kas peab neid installima?

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13 Apr 2008, 11:40 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

critical update - kriitiline värskendus Laialt levitatav tarkvaraparandus konkreetse probleemi lahendamiseks, mis on seotud mingi kriitilise tähtsusega, kuid turvalisusega mitteseotud puugiga.
Terminit kasutab peamiselt Microsoft, kes oma veebisaidil pakub regulaarselt tasuta allalaadimiseks kriitilisi värskendusi

update - värskendama, värskendus Andmete või tarkvara värskendamine tähendab nende osalist või täielikku asendamist uuemate andmete või tarkvaraga.

Lihtsalt tahan öelda, et kui windowsis on mingi probleem või haavatalus siis Microsoftilt pakutakse uuendused, mis lahendavad probleemi...
Mõned uuendused aitavad süsteemile stabiilselt töötada, teised aitavad lahendada probleeme programmidega...ja veel liiga paliju asju....

[url=www.vallaste.ee]Pilt
[/url]

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13 Apr 2008, 11:43 
Eemal
Admin
Kasutaja avatar

Üldiselt on nii kui sa ise puudust ei tunne, pole vaja.
Põhilised vajalikud uuendused teeb Windows Vista ise. (loomulikult juhul kui on sisse lülitatud automaatne windowsi uuendus). Windowsis Stardi alt leiad windows update.

Profiil  

Teema pealkiri: windows could not search for new updates
PostitusPostitatud: 30 Nov 2008, 11:28 
Eemal
Huviline

found error code 80244019. milles võib olla probleem? kuni 29.10 tegi kõik ilusasti ära. pärast seda enam mitte. ka defender ei suuda enam midagi teha....
tegu siis vist home premium 32-bit op süsteemiga.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30 Nov 2008, 17:59 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ok, paar sellist lihtsamat asja oleks siis, et mine lehele http://www.microsoft.com/genuine/defaul ... laylang=et ja vali sealt Valideerige Windows. Kui peale testi tuleb [hide=see tekst]Täname teid valideerimisprotsessi läbimise ja ehtsa Microsofti tarkavara kasutamise eest

Ehtsa Microsofti tarkvara kasutamisel võite olla kindel, et teil on ligipääs uusimatele funktsioonidele, turvapaikadele ja tugiteenusele, mis aitavad tõsta teie tööviljakust ja laiendada teie arvuti kasutusvõimalusi.

Samuti on teil ligipääs ainult ehtsa Microsofti tarkvara klientidele mõeldud uuendustele ja pakkumistele[/hide]on sellega kõik korras.
Siis võiks proovida modemile restart teha --- korra lülitada välja ja siis mõne seki pärast sisse tagasi.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30 Nov 2008, 22:47 
Eemal
Huviline

tänud vastamast.
ok hakkasin valideerima. siis aga selgus et miskipärast ei taha mul avaneda see activeX ribakene, mis peaks ilmuma:)) olen igalt poolt otsinud et kusidas seda saaks kuidagi valida või midagi sellist, kuid kui ikka geenius ei ole. siis tuleb teiste käest küsida. kas seda activeX asjandust on võimalik kuidagi sisse või välja lülitada... võibolla olen ma kuskil vales kohas valet nuppu vajutanud... modemit olen ka restartinud... kuid panin veel tähele, et ka defender ei tee update... vista on mul täna juba mitu tundi sisustanud:))

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30 Nov 2008, 23:39 
Eemal
Juhendaja
Kasutaja avatar

kaitz kirjutas:
tänud vastamast.
ok hakkasin valideerima. siis aga selgus et miskipärast ei taha mul avaneda see activeX ribakene, mis peaks ilmuma:)) olen igalt poolt otsinud et kusidas seda saaks kuidagi valida või midagi sellist, kuid kui ikka geenius ei ole. siis tuleb teiste käest küsida. kas seda activeX asjandust on võimalik kuidagi sisse või välja lülitada... võibolla olen ma kuskil vales kohas valet nuppu vajutanud... modemit olen ka restartinud... kuid panin veel tähele, et ka defender ei tee update... vista on mul täna juba mitu tundi sisustanud:))

tee Ie settingutele reset :D
Sealt ploperties na kõige viimane tab (advanced vist)
Ja saadki muredest lahti.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01 Dets 2008, 00:32 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

IE settingute reseti pead tegema jah.
Ja kaitz, sulle teadmiseks, et ActiveX on vaja selleks, et IE ja ka teised brauserid saaksid arvutist vajalikke andmeid lugeda. Näiteks see Microsofti valideerimine peab lugema su Vista litsentsi ja palju muud ka veel ma kujutan ette. ActiveX ei tohiks kindlasti installida kahtlase lehe või mitteusaldusväärse lehe jaoks, kui see nõuab (endal mul korra halvad kogemused sellega). Antud leht on usaldusväärne, sest olen kasutanud isegi seda mitu korda.
Kui IE vajab ActiveX installimist või käivitamist, siis annab ta sellest ise teada. Üles ilmub lehe avanemisel kollasel taustal tekst. Sina teed sinna korra hiirega kliki ja valid sealt Download ActiveX modul (Lae alla ActiveX moodul) või Run ActiveX modul (käivita ActiveX moodul) ja ongi korras. Kui sul seda enne ei olnud, siis natukese aja pärast küsib, kas installida ja sina valid, et jah. Midagi keerulist ei ole.
ActiveX saab välja ka muidugi lülitada, aga siis ei saa sa ammugi Windowsi valideerida. Natuke segaseks jäi mulle, kas sulle tuleb see väike pikk kollase taustaga riba ekraanile või mitte. Kui ei tule, siis peaks sul see moodul installitud olema, kuid siis peaks ka valideerimine algama.
Mul endal oli sellega isegi nii, et Windows Updates lõi errori ette, et ei leia uuendusi. Siis läksin selle valideerimise lehele, installisin selle lisamooduli ja peale seda probleem kadus. ;) See pole küll eriti loogiline, aga proovisin mitu korda ka niisma, et võibolla lihtsalt neti häire, aga jah peale mooduli installi probleemi ei olnud enam. Eks näis, mis sul aitab.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01 Dets 2008, 08:45 
Eemal
Huviline

vot selles viga ongi et ei tule seda kollast riba... varem on nagu ikka tulnud, kuid hetkel mitte. teen ka mingi diagnostika, mida see valideerimise leht pakub, kuid ka seal on:
Microsoft Genuine Advantage diagnostika tulemused
Läbinud Aktiivne skriptimine lubatud
Läbinud Kuvapildid lubatud
Läbinud Arvuti kellaaeg ja kuupäev õige
Läbinud Küpsised lubatud
Läbinud ActiveX lubatud
Nurjunud Windowsi valideerimise ActiveX laaditud
Nurjunud Office valideerimise ActiveX laaditud
Nurjunud Valideerimise Eneseabi ActiveX laaditud
Läbinud ActiveX-juhtelemendid ühenduvad Microsofti valideerimisserveritega

Te arvuti ei ole Microsofti valideerimisprotsessi käivitamiseks õigesti konfigureeritud. Klõpsake jätkamiseks Lahenda kohe.

Te arvuti konfiguratsiooni parandamine võib kesta paar minutit. Palun oodake...
Te arvuti on Microsofti valideerimisprotsessi käivitamiseks õigesti konfigureeritud. Klõpsake Microsofti valideerimisprotsessi kasutamiseks kas Valideeri Windows või Valideeri Office.

vot sellise teate annab ja kui proovin probleemi lahendada siis ei juhtu midagi. kahjuks.

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01 Dets 2008, 10:15 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Kas IE reseti tegid?a

Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01 Dets 2008, 10:50 
Eemal
Huviline

olen teinud igasugu restarte jne, kuid selle vastuse andis peale kõiki neid resette ja restarte... vaatan mis windowsi mehed kostavad selle peale. saatsin neile ametliku järelpärimise :)

nii... läks täpselt 24 tundi, nii nagu microsoft lubas et minuga ühendust võetakse, ja minuga võeti ühendust ja lahendati probleem 4minuti ja 44 sekundiga:))
viga seisnes selles, et miskipärast oli Network and Sharing Center/LAN Properties/IPV4/Properties/Advanced/DNS lahtritesse ilmunud mingid dns aadressid... ja need olidki kurjajuured. kustutasin need ära ja nii lihtne see oligi:)

ausaltöeldes ei olnud mul aimugi et selline tootetugi on olemas ja keegi vene poiss mulle helsitab ja probleemi ära lahendab.

edu kõigile!

Profiil  

PostitusPostitatud: 08 Mär 2010, 20:56 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Kas keegi veel sai midagi säärast paar päeva tagasi?:

Pilt

Ma ei saanudki aru nagu, mis asi see on. Restarti ei vajanud, kuid järgmise restardiga kulus kauem aega ja Spybot tuvastas süsteemimuutuse.

Aa, spybot jättis ka logi:

Kood:
5.03.2010 17:39:08 Lubatud (based on user decision) value "BrowserBallot" (new data: "browserchoice.exe") lisatud in System Startup global entry!
6.03.2010 17:49:33 Lubatud (based on user decision) value "BrowserBallot" (new data: "") kustutatud in System Startup global entry!

Mida ma nüüd valida tohin?

Profiil  

PostitusPostitatud: 08 Mär 2010, 22:52 
Eemal
Tegija

Mina sain eile selle. Mis siis on?

Profiil  

PostitusPostitatud: 08 Mär 2010, 23:00 
Eemal
Tegija

Pilt

Profiil  

PostitusPostitatud: 08 Mär 2010, 23:04 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Mis pagan see on? System32 kaustas on browserchoice.exe, aga selle käivitamisega ei juhtu midagi.

Profiil  

PostitusPostitatud: 08 Mär 2010, 23:51 
Eemal
Tegija

Kas sul siis selliseid valikuid ei pakkunud kui arvuti käivitus peale värskenduse installi.

Pilt

Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Mär 2010, 01:22 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ei ole näinud seda.

Aga no selge, mida see siis tähendab. :) Huvitav ainult, et Microsoft ise propageerib IE kasutamist, kuid nüüd lisab sellist teiste brauserite reklaami. :S

Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Mär 2010, 12:32 
Eemal
Admin
Kasutaja avatar

Sellest räägiti juba ammu, et see tuleb.
Tänapäeva ühiskonnas ei saa sundida inimesi kasutama seda mida nad ei pruugi soovida (ehk siis maksta selle eest). Tuleb anda valikvõimalus.
Selleks kadus ka Windows Mail Windows 7 ära.
Eks kunagi tuleb aeg kui Media Player samuti ära kaob või tulevad valik variandid.
Lõpuks jääb järgi vaid ja ainult vaid op süsteem.

Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa: