Arvutifoorum VISTA

Aastast 2007

Tee uus teema Vasta teemale  [ 39 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Windows Vista Värskendused/Hotfixid
PostitusPostitatud: 07 Jaan 2008, 22:40 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Windows Vista Värskendused/Hotfixid
Pilt
Pilt

Windowsi Vista värskendused Mini - Faq

Mis on värskendused/update?

Värskendused on lisandid tarkvarale, mis võivad takistada või parandada probleeme, täiustada arvuti turvalisust või arvuti jõudlust. Me soovitame tungivalt, et te lülitaksite sisse Windowsi automaatse värskendamise, et Windows saaks installida turvalisuse ja teisi olulisi ja soovitatavaid värskendusi teie arvutile niipea, kui need muutuvad kättesaadavaks.

Windows Updates

Pilt

Paljud tarkvara publitseerijad teavitavad teid, kui on saadaval värskendus või uus versioon programmist. Et näha, kas te saate registreeruda toote toeteenustele või seada programmi automaatselt värskendusi installima, kontrollige programmi spikrit või külastage publitseerija veebisaiti.

Mis on critical update?
Kriitiline värskendus Laialt levitatav tarkvaraparandus konkreetse probleemi lahendamiseks, mis on seotud mingi kriitilise tähtsusega, kuid turvalisusega mitteseotud puugiga.
Terminit kasutab peamiselt Microsoft, kes oma veebisaidil pakub regulaarselt tasuta allalaadimiseks kriitilisi värskendusi.

Mis on Hotfix?
kuumlapp Microsoft’i toodete puhul kasutatakse seda terminit programmijupikeste kohta, millega saab ära parandada Microsoft’i programmides esinevaid vigu (bug) . Kuumlappe saavad kasutajad alla laadida Microsoft’i veebisaidilt. Aeg-ajalt annab Microsoft välja kuumlappide kogumikke, mida ta nimetab remondipakkideks (service pack).

Automaatse värskendamise sisse- või väljalülitamine

Et Windows installiks olulised värskendused siis, kui need muutuvad kättesaadavaks, lülitage sisse automaatne värskendamine. Olulised värskendused pakuvad märkimisväärset kasu, näiteks suuremat turvalisust ja töökindlust. Samuti saab Windowsil lasta installida soovitatavaid värskendusi, mis pole suunatud kriitilise probleemi lahendamiseks ning mis aitavad täiustada arvuti kasutamise kogemust. Fakultatiivseid värskendusi ei laadita alla ega installita automaatselt. Lisateavet värskenduste kohta on Internetis.

1. Avage Windowsi värskendused, klõpsates nuppu Start, klõpsates nuppu Kõik programmid ning seejärel klõpsates nuppu Windows Update.

2. Vasakus paanis klõpsake Muuda sätteid.

3. Valige suvand, mida soovite.

4. Soovitatavad värskendused all märkige Hõlma soovitatavaid värskendusi allalaadides, installides, või teavita mind värskendustest märkeruut ja seejärel klõpsake nuppu OK. Kui teilt küsitakse administraatoriparooli või kinnitust, siis tippige parool või andke kinnitus.

Miks värskendada Windowsi automaatselt?

Kuna automaatse värskendamise puhul pole teil vaja värskendusi Internetist otsida ega muretseda selle pärast, kas süsteemil Windows võiks olla puudu olulisi parandusi. Windows otsib automaatselt teie arvutile vastavad viimati väljastatud värskendused. Sõltuvalt teie valitud Windowsi värskenduste sätetest saab Windows installida värskendused automaatselt või teavitada teid lihtsalt nende olemasolust. Lisateabe saamiseks vaadake teemat Automaatse värskendamise sisse- või väljalülitamine.

Kui palju maksab Windowsi automaatne värskendamine?

Windowsi värskenduste teenus on teile tasuta. Kuid sõltuvalt teie Interneti-ühenduse maksustamisest, võidakse teile rakendada standardseid kohalike ja kaugkõnede telefonitasusid ja Interneti-teenuse tasusid, värskenduse alla laadimiseks kuluva aja jaoks.

Kui kaua värskenduse alla laadimine aega võtab?

See sõltub teie Interneti-ühenduse tüübist ja värskenduste mahust ja arvust, mida teie arvuti vajab. Kuid värskendused laaditakse alla automaatselt taustal, kui te olete võrgus. Nad ei sekku teiste alla laadimistega ja kui te lõpetate ühenduse, jätkub nende alla laadimine taustal järgmisel korral, kui te võrku ühendate.

Kuidas Windows määrab, milliseid värskendusi minu arvuti vajab?

Windowsi värskendused sisaldab tarkvara tööriistasid, mis tuvastavad teavet teie arvuti kohta nagu mark ja mudel ning Windowsi versioon ja muu Microsoft i tarkvara, mis teie arvutis töötab. Microsoft kasutab seda teavet, et installida ainult need värskendused, mida arvuti vajab. Lisateabe saamiseks lugege Windows värskenduste privaatsusavaldust Internetist.

Kui ma valin Windowsi automaatse värskendamise, kas ma pean ikkagi Windowsi värskenduste veebisaiti külastama?

Ei. Windows installib automaatselt värskendused teie arvutile niipea, kui need muutuvad kättesaadavaks. Samuti on selles Windowsi versioonis veebisait asendatud juhtpaneelil asuva teenuse Windowsi värskendustega. Kui te soovite kontrollida värskenduste olemasolu käsitsi, toimige järgmiselt:

1. Avage Windowsi värskendused, klõpsates nuppu Start, klõpsates nuppu Kõik programmid ning seejärel klõpsates nuppu Windows Update.

2. Vasakus paanis klõpsake Otsi värskendusi.

Et saada teada, kuidas hankida värskendusi süsteemile Windows ja muudele Microsofti programmidele nagu näiteks Microsoft Office, külastage Microsofti värskenduste veebisaiti. Kui kasutate juba Microsofti värskendusi arvuti värskenduste saamiseks, siis avaneb Juhtpaneelis automaatselt programm Windowsi värskendused ning kuvab teie värskenduste oleku.

Millal värskendusi alla laaditakse?

Värskendused laaditakse alla taustal, kui te olete võrgus. Nad ei segune teiste alla laadimistega. Kui te lõpetate Interneti-ühenduse enne, kui värskendus on täielikult alla laaditud, jätkub alla laadimise protsess järgmisel korral, kui te võrgus olete.

Pilt

Millal värskendusi installitakse?

See sõltub teie poolt valitud automaatse värskendamise suvandist. Kui te valite soovitatava suvandi, installitakse värskendused kell 3.00 või teie poolt määratud ajal. Kui te lülitate oma arvuti enne ajastatud aega välja, saate te värskendused installida enne sulgemist.

Kui teie arvuti on ajastatud värskendamise ajal ühes energiasäästu olekus (uni või talveuni) ja kui teie arvuti on ühendatud vooluallikaga, siis Windowsäratab teie arvuti piisavalt kauaks, et värskendusi installida. Kuid kui teie arvuti töötab akutoitel, ei installi Windows värskendusi. Selle asemel proovib Windows installida need järgmisel ajastatud installimisajal. Et ajastada, millal Windows automaatselt värskendused installib:


1. Avage Windowsi värskendused, klõpsates nuppu Start, klõpsates nuppu Kõik programmid ning seejärel klõpsates nuppu Windows Update.

2. Vasakul paanil klõpsake nuppu Muuda sätteid ja seejärel veenduge, oleks valitud suvand Installi värskendused automaatselt (soovitatud) .

3. Valige sagedus ja kellaaeg, millal te soovite uute värskenduste installimist ning seejärel klõpsake nuppu OK. Kui teilt küsitakse administraatoriparooli või kinnitust, siis tippige parool või andke kinnitus.

Pilt

Kas ma saan näha, millised värskendused on Windows automaatselt installinud?

Jah. Vaadake ajalugu Windowsi värskenduste all juhtpaneelil või minge suvandisse Installitud värskendused:

• Avage Installitud värskendused, klõpsates nuppu Start, klõpsates nuppu Juhtpaneel klõpsates nuppu Programmid ning seejärel nuppu Programmid ja funktsioonid all klõpsates nuppu Kuva installitud värskendused.

Pilt

Allikad: www.microsoft.ee www.vallaste.ee


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Tänane Updates 08.01.2008
PostitusPostitatud: 08 Jaan 2008, 20:46 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
KB943302/ KB943899/ KB935509

Täna tulevad sellised Updates Vista jaoks: KB943302 for application compatibility KB943899 for reliability and performance KB935509 BitLocker Drive Encryption ( Windows Vista Ultimate ja Windows Vista Enterprise )
Allikas: windowsvistablog.com


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: 13.02.2008
PostitusPostitatud: 13 Veebr 2008, 11:45 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
KB938371 ja KB937287

Sel nädalal tulevad sellised updates nagu:

KB938371 -is a multi-component update that supports the successful install of SP1 and allows it to be uninstalled.( selline update aitab meid parem teha: installeerimine/uninstalleerimine Vista SP 1.

KB937287 -updates the Windows Vista “Servicing Stack.” ( selline update uuendab Servicing Stack )
Mõlemad updates peaks olema installeeritud enne kui SP 1

Allikas


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 20 Veebr 2008, 23:38 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
KB937287

See update,mis oli saadatud miljonitele kasutajatele tõi probleeme.
Microsoftis ametlikult öeldi, et hetkel seda panevad kinni.
Aga probleem on selles, kui KB937287 on installeeritud, süsteem palub restarti teha,
Kui restart on tehtud, Windowsi kasutaja ei saa sisse logida, ja safe modes ka ei saa teha mitte midagi,
aitab ainult system restore.
Microsoft tegi lahti internet portaali selle kohta, ja kui teil on mingid probleemid siis saab kirjutada siia!
Microsoft Techsupport
Microsof Update Support Center varsti esitleb täisinfo probleemi kohta KB937287.

Pilt

See on Microsofti foorum kus räägivad probleemi kohta KB937287

Allikas


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 26 Veebr 2008, 20:48 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
KB937287 x86/KB937287 x64

Kui teil on probleem, Windowsi SP 1 RTM installiga, siis neid updates aitavad teid.
"KB937287" täisinfo probleemi kohta saab vaadata siit


Ülevaade
Installige see uuendus, et võimaldada Windows Vista kõikides väljaannetes uuendusi tulevikus edukalt installida. Seda uuendust võib vaja minna enne, kui saate installida valitud tulevasi uuendusi. Võimalik, et peate pärast selle värskenduse installimist arvuti taaskäivitama.
Pärast üksuse installimist ei saa seda enam eemaldada.
Seda värskendust pakutakse teile Windows Vista litsentsilepingu raames ja see vastab litsentsilepingu tingimustele.

Tõmmata KB937287 x86

Ülevaade
Installige see uuendus, et võimaldada Windows Vista kõikides väljaannetes uuendusi tulevikus edukalt installida. Seda uuendust võib vaja minna enne, kui saate installida valitud tulevasi uuendusi. Võimalik, et peate pärast selle värskenduse installimist arvuti taaskäivitama.
Seda värskendust pakutakse teile Windows Vista litsentsilepingu raames ja see vastab litsentsilepingu tingimustele.
Pärast üksuse installimist ei saa seda enam eemaldada.

Tõmmata KB937287 x64

Allikas: http://www.computerworld.com


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01 Mär 2008, 10:59 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
KB940510 - Selline update kontrollib, teie Windowsi

ja otsib "exploitid" , näiteks, kui teie kasutate, mingi Bios või Dos activator siis süsteem paneb neid kinni
ja pakkub aktiveerida. Microsoft kirjutas selle kohta postis 940510

Pilt

Pilt


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24 Mär 2008, 00:43 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Microsoft .NET Framework 3.5

Microsoft .NET Framework 3.5 contains many new features building incrementally upon .NET Framework 2.0 and 3.0, and includes .NET Framework 2.0 service pack 1 and .NET Framework 3.0 service pack 1.

Lühiülevaade
Faili nimi: dotNetFx35setup.exe
Versioon: 3.5
Avaldamiskuupäev: 3/17/2008
Keel: English
Allalaaditava faili maht: 2.7 MB

Tõmmata Microsoft .NET Framework 3.5
Operating Systems: Windows Server 2003; Windows Server 2008; Windows Vista; Windows XP


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24 Mär 2008, 00:49 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool (KB890830)

Kontrollib teie süsteemi, kui seal on mingi spyware nagu (including Blaster, Sasser, või Mydoom)

Lühiülevaade
Faili nimi: Windows-KB890830-V1.39.exe
Knowledge Base (KB) Articles: KB890830
Versioon:1.39
Avaldamiskuupäev: 3/11/2008
Keel: English
Allalaaditava faili maht: 7.8 MB

Tõmmata Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24 Mär 2008, 00:56 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Windows Vista värskendus (KB940199)

Kiirteave
Installige see värskendus, et lahendada probleem, mille korral uue riistvaraseadme installimisel Windows Vistaga töötavasse arvutisse kuvatakse tõrketeade.

Lühiülevaade
Faili nimi: Windows6.0-KB940199-x86.msu
Versioon: 940199
Teabebaasi (KB) artiklid: KB940199
Avaldamiskuupäev: 6.03.2008
Keel: Eesti
Allalaaditava faili maht: 772 kB

Tõmmata KB940199


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24 Mär 2008, 09:50 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Hot Fixid Vista SP 1 jaoks: Osa 1

Windows6.0-KB949540-x86.msu
Windows6.0-KB949266-x86.msu
Windows6.0-KB949224-x86.msu
Windows6.0-KB948885-x86.msu
Windows6.0-KB949073-x86.msu
Windows6.0-KB948818-x86.msu
Windows6.0-KB948531-x86.msu
Windows6.0-KB948088-x86.msu
Windows6.0-KB947880-x86.msu
Windows6.0-KB946988-x86.msu
Windows6.0-KB947782-x86.msu
Windows6.0-KB945518-v2-x86.msu
Windows6.0-KB944386-x86.msu
Windows6.0-KB941821-v3-x86.msu

Suurus: 21980 KB
Kõik töötab Kontrollitud

Tõmmata Hotfixid SP 1 jaoks


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 26 Mär 2008, 10:54 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Windows Vista värskendus (KB949758)

Kiirteave
Installige see uuendus võimldamaks Hyper-V RC0 rolli käitava Windows Server 2008 arvuti kaughaldust. Julgustame kõiki Hyper-V rolli kasutajaid seda värskendust rakendama. Võimalik, et peate pärast värskenduse installimist arvuti taaskäivitama.
Värskendust pakutakse teile Windows Vista litsentsilepingu raames ja see vastab litsentsilepingu tingimustele.

Lühiülevaade
Faili nimi: Windows6.0-KB949758-x86.msu
Versioon: 949758
Teabebaasi (KB) artiklid: KB949758
Avaldamiskuupäev: 25.03.2008
Keel: Eesti
Allalaaditava faili maht: 1.5 MB

Tõmmata KB949758
Tõmmata KB949758 x64-bit

O.S: Windows Vista Business; Windows Vista Enterprise; Windows Vista Ultimate


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01 Apr 2008, 21:38 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Microsoft Remote Server Administration Tools for Windows Vista SP1 32-bit Edition (KB941314)

Brief Description
Microsoft® Remote Server Administration Tools enables IT administrators to remotely manage roles and features in Windows Server® 2008 from a computer running Windows Vista® with Service Pack 1 (SP1).

File Name: Windows6.0-KB941314-x86.msu
Version: 941314
Knowledge Base (KB) Articles:
Date Published: 3/24/2008
Language: English
Download Size: 17.9 MB

Microsoft Remote Server Administration Tools (RSAT) enables IT administrators to remotely manage roles and features in Windows Server 2008 from a computer running Windows Vista with SP1. It includes support for remote management of computers running either a Server Core installation or the full installation option of Windows Server 2008. It provides similar functionality to Windows Server 2003 Administration Tools Pack.

After you install this item, you may have to restart your computer. This update is provided to you and licensed under the Windows Vista License Terms.

System Requirements
Supported Operating Systems: Windows Vista Business; Windows Vista Enterprise; Windows Vista Ultimate

Tõmmata KB941314


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06 Apr 2008, 16:04 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Utilities and SDK for Subsystem for UNIX-based Applications in Microsoft Windows Vista RTM/Windows Vista SP1 and Windows Server 2008 RTM

Utilities and SDK for UNIX-Based Applications is an add-on to the Subsystem for UNIX-Based Applications (referred to as SUA, hence forth) component that shipped in Microsoft Windows Vista / Windows Server 2008 RTM.
This consists of the following components:

- Base Utilities
- SVR-5 Utilities
- Base SDK
- GNU SDK
- GNU Utilities
- UNIX Perl
- Visual Studio Debugger Add-in

This release enables 64-bit application development for SUA. development and porting of custom UNIX applications using the Windows OCI (Oracle Call Interface) and Windows ODBC libraries (collectively referred to as ‘Mixed Mode’ in the rest of the document).

Quick Details
Version: 10.0.6030.0
Date Published: 4/3/2008
Language: English
Download Size: 473.0 MB - 1432.3 MB*

Tõmmata

OS: Windows Server 2008; Windows Vista Enterprise; Windows Vista Enterprise 64-bit edition; Windows Vista Service Pack 1; Windows Vista Ultimate; Windows Vista Ultimate 64-bit edition


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06 Apr 2008, 16:16 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Microsoft Streets and Trips 2008 Construction Update

Download the latest road construction data to keep your Streets and Trips 2008 maps current.

File Name: ConstructionA7031618.dat
Version: 2008
Date Published: 4/4/2008
Language: English
Download Size: 138 KB

Tõmmata Microsoft Streets and Trips 2008 Construction Update


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Apr 2008, 20:51 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Hot Fixid Vista SP 1 jaoks: Osa 2

Pilt

Suurus: 170 Mb
O.S: Windows Vista SP 1 ( 32/ 64 Bit )
Tõmmata Hot Fixid Vista SP 1 jaoks: Osa 2


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Apr 2008, 16:29 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Süsteemivärskenduse valmisoleku tööriist (KB947821) [Aprill 2008]

Kiirteave
Käesolevat tööriista pakutakse, kuna Windowsi hooldussalvest leiti ebakõla, mis võib takistada tulevaste värskenduste, hoolduspakettide ja tarkvara edukat allalaadimist.

Faili nimi: Windows6.0-KB947821-v2-x86.msu
Versioon: 947821
Teabebaasi (KB) artiklid: KB947821
Avaldamiskuupäev: 15.04.2008
Keel: Eesti
Allalaaditava faili maht: 25.0 MB

Süsteeminõuded
Toetatavad operatsioonisüsteemid: Windows Vista

Tõmmata KB947821


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 22 Apr 2008, 14:28 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Tänane updates 22 Aprill

Windows DreamScene Content Pack #3
Windows Vista update: ~ 46064 KB
Windows Vista 64-bit update: ~ 46063 KB

• Windows Sound Schemes
Windows Vista update: ~ 8130 KB
Windows Vista 64-bit update: ~ 8148 KB

• Windows Genuine Advantage Validation Tool (KB892130)
892130 http://support.microsoft.com/kb/892130/ Description of Windows Genuine Advantage (WGA

• Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 1 (KB110806)
http://support.microsoft.com/kb/110806

• Microsoft .NET Framework 3.0 Service Pack 1 (KB929300)
929300 http://support.microsoft.com/kb/929300/ Benefits of the Microsoft .NET Framework

• Root Certificates Update
931125 http://support.microsoft.com/kb/931125/ Microsoft root certificate program members

• Windows Genuine Advantage Notification (KB905474)
905474 http://support.microsoft.com/kb/905474/ Description of the Windows Genuine Advantage Notifications application

• Update for Windows Vista (KB940510)
940510 http://support.microsoft.com/kb/940510/ Description of the update for Windows Vista

• Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1
867460 http://support.microsoft.com/kb/867460/ List of bugs that are fixed in the .NET Framework 1.1 Service Pack 1

• Windows Media Player 11 (925850)
http://support.microsoft.com/kb/925850/

Windows Vista Ultimate Language Packs

Ootame!!!
[url=www.thevista.ru]Pilt
[/url]


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24 Apr 2008, 19:54 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Värskendus Windows Vistale (KB937286)

Ülevaade
Installige see värskendus, et kopeerida kohalik versioon abi võtmeteemadest, mis on saadaval Windows Vista funktsioonis „Online Help“ (võrgusisene abi). Kliendid, kes võimaldavad võrgusisese abi funktsiooni ja omavad püsivat Interneti-ühendust, ei vaja seda värskendust. See värskendus on kasulik klientidele, kellel ühendus tihti katkeb. Võimalik, et peate pärast selle värskenduse installimist arvuti taaskäivitama.

Faili nimi: windows6.0-kb937286-x86-et-ee.msu
Versioon: 937286
Teabebaasi (KB) artiklid: KB937286
Avaldamiskuupäev: 24.04.2008
Keel: Eesti
Allalaaditava faili maht: 24.9 MB

Tõmmata KB937286


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 10 Mai 2008, 23:23 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Windows® Vista™ Language Interface Pack - Reference information for LIP languages supported by Windows Vista English.

Below are links to LIPs in languages that are supported by Windows Vista English.
Windows Vista Language Interface Pack (LIP) for English versions of Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Business and Windows Vista Enterprise. Many Vista LIP languages are also available for Windows Vista Starter.

Version: 1.0
Date Published: 5/6/2008
Language: English
Download Size: 2.4 MB - 36.0 MB*

Tõmmata


Top
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13 Mai 2008, 19:11 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29 Dets 2007, 14:51
Postitusi: 2651
Asukoht: Tallinn
OS: Windows 7 Ultimate; Windows Server 2008
Vista Hotfixid: Osa 3

A Windows Vista-based computer may stop responding during shutdown after you install a series of hotfixes and then try to restart the computer
Suurus: 556 KB

Tõmmata KB951720-x86

Dedicated dump files are unexpectedly truncated to 4 GB on a computer that is running Windows Server 2008 or Windows Vista and that has more than 4 GB of physical memory
Suurus: 215 KB

Tõmmata KB950858-x86

You are prompted to enter your credentials when you access an FQDN site by using a Windows Vista-based client computer that has no proxy configured
Suurus: 329 KB

Tõmmata KB943280-x86

Error message when Symantec Endpoint Protection MR2 quarantines a file in Windows Vista or in Windows Server 2008: "Stop 0x000000E3"
Suurus: 812 KB

Tõmmata KB951250-x86


Top
 Profiil  
 


Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 39 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7
phpBB SEO
Create a Forum | Terms of Service | Privacy Policy | Report the forum